Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az nem törvénysértö, hogy...

Az nem törvénysértö, hogy este 10-kor jön a népszámláló és addig csenget, míg nem engedjük be?

Figyelt kérdés
Kerek 5 percig nyomta a csengöt 22:00-kor. Eröszakoskodott, hogy de megbüntetnek ha nem, meg muszáj és neten nem jó blabla...
2011. okt. 21. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én népszámlást csináltam és el tudom mondani a másik oldal nézőpontját is. Egyrészt látni kell, hogy kb 120 és 130 címet kapnak az emberek és ha elindulok reggel 10 körül, akkor tényleg van, akihez dél vagy egy óra körül érek. De ha nem volt jó neki, akkor megbeszéltünk egy másik időpontot. Amikor még sok címem volt, akkor 18 óra után már senkit nem kerestem fel. Viszont, akinél már voltam délelőtt, voltam délután és nem tudtam elérni és az értesítőre se reagál, azt kénytelen vagyok normálistól eltérő időben keresni, mivel normál időben nem ért rá és már vagy 6-8 alkalommal voltam nála. Ez számomra is kényelmetlen.
2011. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát én értem, hogy nem egy hálás feladat, de...

Pontos dátumot már nem tudok, de a lényeg, hogy itt hisztizett nekünk pénteken, erre hétfőn 6-kor jött a szomszédhoz. kétszer volt amúgy nálunk összesen, de mindig csak este. Miért nem tudott hozzánk is 6-kor jönni? Állítólag 330 ft-ot kapnak személyenként. Kicsit olyan ez nekem, mint a közgyűlés. Megtartják 17:30-kor, ha nem határozatképes, akkor 17:45-re újat hívnak össze, ami már függetlenül a részvevők számától határozatképes. WTF?:D

Kollégához is ment a számláló, de mondta, hogy éppen rohan a buszhoz, megy dolgozni. Megbeszélték a másnap 1 órát. Másnap hiába várta. Aztán este, mikor hazaért, ott talált egy fenyegető levelet az ajtaján. Komolyan képesek emberek 330ft-ért így lealjasodni? ra és aki nálunk volt, az még erőszakoskodott, hogy hívjuk fel telefonon a nemtom kit még. Hozzáteszem, ekkor már 22:15 volt...

2011. okt. 26. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!