Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az nem törvénysértö, hogy...

Az nem törvénysértö, hogy este 10-kor jön a népszámláló és addig csenget, míg nem engedjük be?

Figyelt kérdés
Kerek 5 percig nyomta a csengöt 22:00-kor. Eröszakoskodott, hogy de megbüntetnek ha nem, meg muszáj és neten nem jó blabla...
2011. okt. 21. 23:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Neten már nem töltheted ki, de lehetne annyi esze, hogy este 7-8 után már nem zavarja a nyugalmat ilyenekkel.
2011. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem törvénysértő, de elég nagy taplóság, én biztos elküldtem volna a búsba...
2011. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bumbi02 ***** válasza:
100%

hozzánk ebédnél csöngetett be, megmondtam neki hogy már kitöltöttük, azt mondta hogy nem látja a papíron, mondtam neki hogy most 20 perce. Aztán viszlát.


amúgy lehetne bennük annyi hogy valami emberi időben állítanak be. Legjobb haveromhoz se megyek át ebéd időben szombaton, mer tudom hogy valószinüleg ebédelnek?

2011. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hozzánk is szombaton fél egykor bírtak jönni, nagyon örültem nekik, főleg, hogy az még a netes határidő előtt volt.
2011. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"amúgy lehetne bennük annyi hogy valami emberi időben állítanak be"


Nagyrészt nem az alkoholista-segélyfaló-cigány-dolgozni nem akaró emberek mennek számolni, hanem olyanok akiknek van mellette élete, munkája, magánélete és/vagy családja is.

Akkor megy amikor ideje van és amikorra oda ér,


Mit kell azon a 2 percen rinyálni amíg megválaszolod azt a néhány kérdést?

2011. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

"olyanok akiknek van mellette élete, munkája, magánélete és/vagy családja is"

Ha nem tudja a fentiek mellett normális időben végezni a dolgát, akkor ne jelentkezzen számlálóbiztosnak.

Annak is van élete, munkája, magánélete és/vagy családja, aki nem számlálóbiztos. Lehet, hogy ő pont hajnal 4kor indul munkába, és este 10 kor már aludni szokott.

Ha meg a számlálóbiztos vállalta ezt a feladatot (természetesen pénzért, mert az jár érte), akkor próbáljon meg emberileg elfogadható időpontban megjelenni az összeírandóknál.

Van annyi munkanélküli: BPJs, ellátás nélküli, hogy lehetett volna közülük válogatni a számlálóbiztosokat. Nem pedig kiosztani az alkalmazottak között.

2011. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bumbi02 ***** válasza:

Mit kell azon a 2 percen rinyálni amíg megválaszolod azt a néhány kérdést?



azért mert hozzám kétszer jött eddig számláló (mivel fenn vagyok pesten albérletbe, de most 1 hétig itthon voltam) Pesten dél környékén csöngetett mikor épp ebédet csináltam volna és nyakig benne voltam a főzésbe, és pont arra volt legkevesebb türelmem hogy papirt töltögessek és közbe ne égjen oda a kaja..

Második eset meg ebéd közepén jött.

2011. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én türelmes ember vagyok, de egyedülálló fiatal nöként nem szívesen engedek be este 10kor idegeneket a lakásba. bedobott egy papírt, hogy hívjuk, hogy mikor alkalmas. mondtam én, hogy másnap, de azt mondta csak késö este tud jönni. Dolgozó ember vagyok én is, de kérdezem én, ha másodállást vállalok és én hitelkonstrukciós ajánlatokkal kezdek el becsengetni házakhoz éjszaka, mert mondjuk a föállásomból akkor érek haza, akkor lenne bárki is, aki nem hajtana el? Ilyen késön szerintem már csendháborításnak, zaklatásnak meg sok egyéb másnak elmondható a dolog. jojjon 6kor, 8kor, de ne este 9-10órakor. ha csak akkor ér rá, akkor meg vállaljon a tescoban éjszakai árufeltoltös munkát. jóhogy nem kömüves munkákat végez már este
2011. okt. 22. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell kiakadni az este 10 órán. Én jobb szeretem, ha késő este kell ilyen dolgokkal foglalkozni, mert ilyenkor úgysincs jobb dolgom.
2011. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!