Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tudtok az "Új Jobboldalról...

Mit tudtok az "Új Jobboldalról", mi az?

Figyelt kérdés
Vannak magyar képviselőik? Mit akarnak elérni, mik a céljaik és hol lehet erről bővebben olvasni? Vannak esetleg ilyen honlapok?
2011. szept. 21. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet ez.

Talán valami fokozása a Jobbiknak: "Jobbik, mégjobbik, legjobbik". Kíváncsian várom a részleteket.

2011. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyit rögtön lehet tudni róla, ha nem ide írod be, hanem a Google-ba:


[link]

2011. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre az jut az eszembe, hogy egy helyütt írja, hogy minden népnek vissza kellene térni saját régi "ideológiáihoz", másutt arra céloz, hogy a Római Birodalom felbomlása előtti időhöz, mert a jelenkori Európa "archetipusa" a Birodalom.

Most akkor én "hun" legyek, vagy római, és mondjuk áldozzak mondjuk "Mithras"-nak?

Aztán érdekes még, hogy részben megvalósult az ötlete, csak nem akkor, és nem úgy, ahogyan ő kigondolta. Hiszen például jelenleg is áll egy "Európai impérium" aminek mi megint egy periférikus tartománya vagyunk. Úgy is nézünk ki.

Ezenkívül ez egy néprajzi érdekesség, egy mese, egy érdekes olvasmány szerintem.

2011. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!