Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szüksége van Magyarországnak...

Szüksége van Magyarországnak a romákra?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki ismét jelentené, azt a választ kaptam a moderátoroktól, ha a kérdéssel nincs gond, a magyarázat rész volt gázos.

Szal nyugodtan jelentgessél, nem fogják tiltani:)


2011. aug. 13. 15:17
1 2 3 4
 11/36 Tetszik a ***** válasza:
22%

Igen, a két nagy elv mindig is a szükség és az emberi jogok voltak. Láttad a második világháborúban egy teljesen lerontott vesztes ország (Németország) hogy volt képes majdnem a fél világot megbénítani? Tudod, már Rómában is voltak diktátorok, akiket azért neveztek ki, hogy katonai fenyegetés esetén a jogokat minimalizálják és akkor teljes katonai sikert elérhetnek 6 hónapon keresztül. Nyilván ha sikerül kitelepíteni az összes romát, akkor valamennyire jobban élnénk egy hétig, aztán jön a nemzetközi konfliktus, hogy Magyarország mennyire nem tiszteli a jogokat és akkor aztán nekünk kéne fizetni, és akkor aztán végképp eladósodnánk. Ezzel elkéstünk kedves barátom. Egyetlen lehetőség, hogy felzárkóztatjuk a romákat, megtanítjuk nekik, hogy kell tisztességesen, magyarul élni (hisz magyar az állampolgárságuk). Igazából ha minden jól megy, elsimítjuk az egészet. USA-ban is véget ért a nagy konfliktus a feketék és fehérek között, persze, nem lehet teljesen véget vetni ennek.


Te kérdező, aki pedig kijátssza azt, hogyan kell rasszista kérdést írni, hogy ne tekintse annak a moderátor, szégyelld magad! Ha nem írtad volna le a leírásban, hogy ilyen hangvétellel firkálsz, talán még hasznos válaszokat is kapnál.


Üdv.

2011. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,mint ahogyan semelyik másik országnak sincs.Csak ők kiutasíthatják őket,mi meg nem,mivel a "mi" állampolgáraink.
2011. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, csak már ismerem az oldalt.

Valaki ki meri mondani az igazságot abban a pillanatban törlik a kérdést.

2011. aug. 13. 15:41
 14/36 A kérdező kommentje:
De úgy látom ti magatok se meritek kimondani tiszta szívvel, h igen, szükség van rájuk.
2011. aug. 13. 15:44
 15/36 anonim ***** válasza:
36%
Azért ne játszd itt a nagy mártírt kérdező, azt a kérdést ki se engednék írni magyarázat nélkül hogy: "Magyarországnak szüksége van a jobbikosokra?"
2011. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Tegyél egy próbát, én biztos nem fogom jelenteni.
2011. aug. 13. 15:47
 17/36 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
33%

Nem azt kérdezem, hogy élsz, hanem hogy rád mi szüksége van Magyarországnak? Majd ha ezt megtudod válaszolni, akkor kérdezz rá arra, hogy cigányokra mi szükség van.


Értve vagyok?!

2011. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Igen szüksége van rám, mert ha az ilyen emberek mint én itt hagyják az országot akkor nem tudom mi lesz a roma barátaiddal.

Erre is tudnál válaszolni?

Tudod akkor nem lesz segély,, ha a dolgozó emberek elmennek.

2011. aug. 13. 15:54
 20/36 anonim ***** válasza:
69%

"NA de most már jó lenne ha a kérdésre is válaszolnátok.

Igen vagy nem? "


Szerintem eddig is a kérdésre válaszoltam, ha nem sikerült kiszűrnöd, leírom másként:


Nincs rájuk szüksége.

2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!