Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A hírTV tényleg nagyon Fidesz...

A hírTV tényleg nagyon Fidesz párti? Z

Figyelt kérdés
Nem nézek ilyen adókat , de a szüleim , nagyszüleim folyton ezt hangoztatják !(köztudott róluk hogy erősen bal oldali beállítottságuak)
2011. aug. 12. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
az a fidesznek a tvje, de ezt mindenki tudja.
2011. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Régen csak simán polgári beállítottságú volt, aztán a tulajdonosváltás óta nem egy értékrend, hanem egy párt mögött áll.
2011. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Spec. Szaniszló igencsak sokszor bírálja a kormányt. Csoda, hogy még nem b*szták ki.
2011. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Egyértelmű hogy fideszes.
2011. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
A HÍR tv a valóságot tárja fel, és vágatlanul meg is mutatja. Az nem az ő hibájuk hogy a Fideszről alig találnak bármi kompromittálót.
2011. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

"Az nem az ő hibájuk hogy a Fideszről alig találnak bármi kompromittálót."


Ha nem keresik, hogy találnák?

2011. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

A Fideszről az ATV igyekszik találni valamit, de a fideszesek annál ravaszabbak, hogy rajtacsípjék őket.

A legutóbb sem sikerült.

2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Hír Tv nem FIDESZ párti, hanem a FIDESZ propagandahivatala, a párt szócsöve.
2011. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
lényeében egy pártszócső, a leginkább pártelkötelezett az összes párt összes médiuma közül.
2011. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem a hírtv mszp-s:)

Persze hogy FIDESZ párti és szerintem ebbe nincs semmi rossz, meg abba se hogy az ATV MSZP párti. Kell hogy legyen egy-egy pártnak saját ujsága, tv-je rádiója. Én a hírtv-n csintalan műsorát bírom:D bár fideszes nem vagyok meg nem is értek egyet vele (Csinytalannal) de szerintem a műsort jól vezeti élvezhető számomra. Az ATV-n nem nézek semmi műsort max a baginacsát.

2011. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!