Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van a...

Szerintetek kinek van a legnagyobb befolyása a világon?

Figyelt kérdés

Értem itt pl. Európát vagy Ameriká hogy kik irányítják a háttérből?

Szerintem az orosz maffia.


2011. aug. 10. 16:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Oroszország gazdaságának 70%-át? És ezt te mégis honnan veszed? Nem néztél egy kicsit túl sok akciófilmet mostanában? Ha ilyen maffia mániás vagy, nézd meg a Keresztapa sorozatot, meg játssz a Mafia-val.
2011. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én az.Ez csak saját vélemény.
2011. aug. 10. 19:07
 23/25 anonim ***** válasza:

Természetesen Szauronnak van a legnagyobb befolyása.

Meg talán a bankároknak.

2011. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Voldemortnak van a legnagyobb befolyása.


Na meg a Rothschildoknak.

2011. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 gtgunár ***** válasza:
Bill Gates-nek(kb 0,0013%)(még talán Kína vezetője jöhet szóba) De a világ hatalma, felelőssége nagyon eloszlik az emberek milliárdjai között. Kapitalista rendszerben a leggazdagabbnak van a legnagyobb hatalma de ennyi(vagyonnal rendelkező) ember között ez eloszlik. Aztán pénznek csak a privátot vesszük vagy az általa uralt területen élők pénzét is hozzávesszük(akiktől adóként pénzt lehet szedni) akkor Kína uralkodója az.
2011. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!