Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milesz Magyarország illetve a...

Milesz Magyarország illetve a magyarság sorsa?

Figyelt kérdés

+egy kérdés

Tényleg 6000 szlovák és román katona várakozik nyugaton a határnál?:O


2011. júl. 25. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A nyugati határnál?? Ausztria nemigen engedné be őket még indokolt esetben sem... Viszont az tény, hogy a szlovák rakéták felénk vannak irányozva és a mai napig területi igényeik vannak velünk szemben, a románokkal együtt.
2011. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A szlovákok és a románok már a spájzban vannak.
2011. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

23.23

Szerinted az Eu nem radírozná le őket a földről, ha ránk engednék a rakétáikat? Azért ennyire ne legyél biztos ebben. Lehet h koszfészek egy ország ez, de az Uni akkor is beleszólna.

A másik hogy a mai modern világban nem így intéznek el dolgokat, hogy egy országot kicsinálnak csak azért mert szükségük van rá.

Meglehet állapodni papíron is. és az embereknek se kell meghalni.

2011. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázd el a magyarellenes szlovákoknak is... Az EU-nak elvileg a nyelvtörvénybe is bele kellett volna szólnia, mégis minket cs.szegetnek minden hülyeségért.
2011. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Az EU-nak elvileg a nyelvtörvénybe is bele kellett volna szólnia, mégis minket cs.szegetnek minden hülyeségért."



Én is látom a hasonlóságot egy nyelvtörvény és egy európa közepén lévő rakéta támadás között.

2011. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ha tudnám, akkor jövendőmondó lennék


"Tényleg 6000 szlovák és román katona várakozik nyugaton a határnál?:O"


mire? max. a fix fizura, de arra nem, hogy lerohanjon minket..

ezt a baromságot hol olvastad?

2011. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ezt magyarázd el a magyarellenes szlovákoknak is... "


Fölösleges,mivel ők egy szűk kisebbséget alkotnak még a szlovákságon belül is...

A soviniszták hálistennek sehol sincsenek olyan pozícióban, hogy háborúba kezdjenek.


"Az EU-nak elvileg a nyelvtörvénybe is bele kellett volna szólnia, mégis minket cs.szegetnek minden hülyeségért."


Az EU ilyen téren impotens szervezet, csak akkor szól, ha az érdeke úgy kívánja.


ja és tényleg én is látom a párhuzamot egy rakétatámadás és a nyelvtörvény között..

idióta

2011. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:47


Én ezen egy tehetségtelen gyökeret látok az eurovíziós fosfesztiválról...

te most hülyéskedsz vagy hülye vagy?

2011. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
23.47: ezen jót röhögtem. A mizrahi travik már a spájzban vannak!!!
2011. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Szerinted az Eu nem radírozná le őket a földről, ha ránk engednék a rakétáikat?"


Nem hát. Az Eunak még saját hadserege sincs. Szerintem kevered te a NATO val. De ők sem szólnának bele.

2011. júl. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!