Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok? Olyan...

Ha választhatnátok? Olyan országban élnétek mint Görög. Portugál, Olaszország, vagy nálunk?

Figyelt kérdés

Az említett dél-országokban magas nyugdíjak, több 1000 Eurós fizetés van. /bár a görögöknek is súlyos megszorításokkal szembe nézniük. pl. elveszik a 14. havi nyugdíjat és nem kapnak már azért se külön juttatást ha, rendesen megjelenek a munkahelyükön. stb/

Szóval ezek az államok , csőd szélén állnak velük szemben, akik állítólag jó tanulók vagyunk.


2011. júl. 23. 22:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

00:46

Ha ez megnyugtat, ott szeretnék, élni, ahol van az életnek valami érteme azon túl, hogy múlik az idő.

2011. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
hol nem szarom le, hogy hol akarsz élni? menjetek máshova veszekedni, vagy menjetek szobára!
2011. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
"Végülis arra próbálja az embereket ráébreszteni eza gyakorlat, hogy kinek mi a igazán fontos, az egyetlen legfontosabb." Akit vagy akiket ugyanúgy el is veszítesz. Na mindegy, tényleg el tértünk a kérdéstől nagyon, de örülök hogy beszélgettem veled.
2011. júl. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem itt te veszekszel, egyedül.

Én csak feleltem, neked.

Olyan országban szeretnék élni, hogy ha egyszer vissza kell tekintenem az életemre, akkor ne tűnjön siralmasan értelmetlennek, vagy haszontalannak. Ezenfelül teljesen mindegy, hogy milyen ország (bár inkább itthon mint másutt), és szinte mindegy, hogy mennyi pénzért.

2011. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:51" Ez minden volt, csak nem veszekedés. Ha meg nem tetszik, ne olvasd el.

2011. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Ha választhatnátok? Olyan országban élnétek mint Görög. Portugál, Olaszország, vagy nálunk?"


Görögo. és Portugália nekem túl meleg és nem szép országok (a tenger szép, más nem).


Olaszország már jobb hely, de nincs sok kedvem odaköltözni. Olaszo. legnagyobb része is túl forró, bár magukkal az olaszokkal nincs sok bajom.


"Szóval ezek az államok , csőd szélén állnak velük szemben, akik állítólag jó tanulók vagyunk."


1950-ben Magyarország még jóval fejlettebb volt Görögországnál és Portugáliánál, és kb. egy szinten volt gazdaságilag Olaszországgal. Aztán itt jött a szocializmus, az említett 3 országban viszont kapitalizmus volt. Persze, hogy 1990-re ezek sokkal gazdagabb országok lettek Magyarországnál. Ezen az utóbbi néhány év ottani elhibázott politikája sem változtat.

2011. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én is igazán örülök, hogy beszélgetünk. Igazán szeretek beszélgetni olyan emberekkel, akiknek a gondolkodása az enyémtől eltér.

Nincs unalmasabb, mint örökké mindenben egyetérteni. Az nem vezet sehová.

2011. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"El kell végre már fogadni, hogy pénz nélkül nincs boldog és kiegyensúlyozott élet, család."


Mért kéne elfogadni? Attól, hogy te pénzmániás vagy, mindenkinek kötelező azzá válni?

2011. júl. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"ezt a vallási fanatikusok szeretik hangoztatni a gazdagabb emberekre, palástolva azt hogy nekik nem jött össze az élet."


Komolyan azt hiszed Kolopele, hogy neked összejött? Azt hiszed, hogy szellemi, lelki toprongyként azért többre tarthatod magad, mert több pénzed van az átlagembernél? És itt erősen hangsúlyoznám az átlagembert.

2011. júl. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Te csak szimplán nem vagy normális. Semmit fel nem fogtál abból amit leírtam. Csak egy tipikus irigy senki vagy. Mindenem megvan az életben, sikerek, pénz, nagyon sok család biztos megélhetését biztosítom, van 4 gyerekem, egy gyönyörű és fiatal feleségem. Sorolhatnám még, de felesleges. Feleslegesen vagdalkozol, semmit nem tudsz a lelki világomról. Örülnél te ha olyan volna mint az enyém. Aki már hajnali 5 órakor a gépe előtt nyomkod, ott van inkább probléma, főleg ha ezt még vasárnap is teszi. Gondolom egy magával semmit kezdeni nem tudó kis tanuló vagy, aki jött hogy kiossza a hülyeségeivel aki már az 50 felé jár.
2011. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!