Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi volt ez az Alföldi Róbertes...

Mi volt ez az Alföldi Róbertes cirkusz? Az orálszexes dolog?

Figyelt kérdés
Most komolyan a színésznő leszopott egy palit a közönség előtt élőben?
2011. júl. 15. 09:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Csak imitálta. Olyan jelenetnél, amely kéjelgésről szól.


Jobbiknál pedig kicsapta a biztosítékot.

2011. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ez valóban kemény:D

Azt hittem rendesen kente neki:D

2011. júl. 15. 09:25
 3/20 anonim válasza:
76%

Senki nem szopott le senkit. Az Ember Tragédiájában a római szín egy ókori római orgiát ír le. Ezt játszották el fürdőruhában, imitálva a szexuális aktusokat. A jobbikos észkombájnok meg csak verik a habot, persze a darabot egyikük sem látta, sőt szerintem nem is ismerik a művet.

Alternatív kortárs színházi darabokban - persze nem nemzeti színházakban - meg előfordult már nem egyszer, hogy meztelenül szerepeltek színészek, sőt konkrét aktus is történt színpadon. Itt erről szó sem volt. Ez az előadás egyébként kiváló, ha sikerült rá jegyet szerezned, feltétlenül nézd meg.

2011. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

1. Az újságíró NEM látta a darabot, NEM tudta, miről beszél.

2. Ettől függetlenül ha valaki olyan pozícióban van, mint Alföldi, akkor ne engedjen meg magának ilyen szöveget. Szerintem. (De nyilván másnak más erről a véleménye, ahogy pl. az országot is le lehet k*vázni.)

2011. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez így tényleg gáz, de mondjuk tény, h Alföldit se kell félteni.
2011. júl. 15. 09:40
 6/20 anonim válasza:
93%

Mondjuk Alföldi pontosan azt mondta: olyan orális szexet kívánok Önnek egész életében, amilyen ebben a darabban volt.

Azaz a nagy semmit... :)

2011. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
12%

hát én elhiszem ,hogy ez történt..

A barátnőm volt előadáson ahol -mint azt elmondta- öregemberek rángatják a gyíkot totál pucéran (Park "c" darab),és ritka gusztustalan és undorító volt..

Egyébként lemerem fogadni,hogy a kérdéses előadáson egyik válaszoló sem volt ott,tehát akkor miről is beszélünk?

2011. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan a Jobbik tagjai ELJÁTSZOTTÁK, hogy kicsapta náluk a biztosítékot.
2011. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Nehéz ilyet kimondani, de ebben az esetben Alföldivel vagyok, pedig őt akkor már elkezdtem megutálni, amikor a heti hetes ostoba mszp-szdsz bandájába bekerült.
2011. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Közönséges dolog. Madách ezt sokkal nemesebben megírta.
2011. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!