Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaki tudtom és beleegyezésem...

Valaki tudtom és beleegyezésem nélül idézte, egy több éves hozzászólásomat egy fórumról, és kaptam egy idézést hogy az illetöt feljelentették becsületsértésért, akkor most engem is elítélnek?

Figyelt kérdés
Az egyik újságcikkéhez szóltam anno hozzá kommentárként, ami vagy 6éves volt vagy pedig 2éve (akkor született döntés a mühiba perben) és valaki ezt a hozzászólásomat felhasználta a blogjában a saját kommentáljával ellátva. A hozzászólásom az volt hogy " Kéne csinálni egy fekete listát ahova az ilyen műhibás orvosokat teszik bele, és akik el vannak tiltva és lesz*rva az adatvédelmi törvényeket bizony feltenni az internetre hogy a betegek, leendő kismamák stb. informálódni tudjanak, ha már az állam nem védi meg őket az ilyen kontároktól!”....ennyi és nem több...az illetö a cikkéhez tudtom és beleegyezésem nélkül használta fel amit írtam, és a saját kommentálásában úgy tálalta mintha én is rágalmazni akarnám azt az orvost akiröl cikket írt....most beidéztek a bíróságra - nem írták hogy milyen minöségben- szerintetek most akkor engem is elítélnek, és börtönbe kerülök???Légyszi valaszoljatok mert eléggé aggódom soha nem volt ilyen esetem.
2011. máj. 12. 15:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még annyit mondanék hogy: a blogkészítöje egyszerüen csak nicknévvel idézgetett a blogjában, én az oldalon soha nem írtam semmit, nem is jártam ott egészen az idézésig és nem tudtam róla hogy, létezik ilyen oldal, csak az idézés miatt néztem meg tegnap elöször:(
2011. máj. 13. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!