Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan más is aki...

Van itt olyan más is aki munkanélküli, és nem szeretne közmunkára menni?

Figyelt kérdés
Érdekelne az,hogy másokat ez hogy érint,és mi a véleménye erről a közmunka dologról.

2011. máj. 10. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Épp ezt mondtam anyumnak,hogy önkéntes akciók keretében úgyis takarítunk,(patakot, turista utat, vagy csak úgy egy egy elejtett szemetet felszedek, és bedobom a legközelebbi kukába) akkor már ha pénzt is kapok érte, az már nem is rossz dolog.

26/l

2011. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Akinek büdös a munka,az ne siránkozzon,hogy nincs pénze.

Még szemetet szedni is ezerszer jobb,mint a dolgozó réteg adójából lébecolni..

Természetesen nekem sem ez az álmom,de igen,csinátlam már szar és ""lealacsonyitó"" munkát,mert kellett a pénz és büszkeségből nem lehet jól lakni.

Ha mondjuk a gyári majommunka és az utcai viráglocsolás között kéne választani,akkor mennék locsolni.. csak azoknak nem füllik a foga a két kezi munkához,akiknek a szülei nem tanitották meg,hogy az is tisztességes munka. Esetleg fényesre nyalták a popóját,vagy úgy gondolja,hogy ő az ilyen olyan végzettségeivel nem alacsonyitja le magát,mert szégyen a közmunka. Bezzeg segélyért kuncsorogni meg itt sirdogálni naphosszat,hogy nincs pénz semmire,az nem szégyen..

2011. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én biztos elmennék ilyen munkára, közbe meg vmi tanfolyamot végeznék, hogy ne kelljen mindig ott dolgoznom.
2011. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
El mennék külföldre.
2012. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha az önkormányzat azt akarja, hogy egy munka el is legyen végezve, akkor nem fogatlan cigányokat fog behívni. Én is dolgoztam már "fogatlan cigányokkal", rám is szóltak, hogy ne dolgozzak mert akkor nekik is dolgozniuk kell. 6-1 ellen alapon meggyőztek. Nem is hívták többet őket.
2014. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!