Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan más is aki...

Van itt olyan más is aki munkanélküli, és nem szeretne közmunkára menni?

Figyelt kérdés
Érdekelne az,hogy másokat ez hogy érint,és mi a véleménye erről a közmunka dologról.

2011. máj. 10. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy vagyok vele. Bár én könnyen beszélek, mert a párom keres annyit, hogy ketten bőven megélünk belőle.
2011. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
"Aki nem dolgozik ne is egyék". Jó lenne ehhez tartanod magad, látom amúgy már a következő kérdésedben panaszkodsz, hogy milyen az élet Mo.-n, meg milyen kevés a segély...
2011. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Én addig köz munkáztam ameddig nem találtam normálisabb munkát.
2011. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ milyen közmunkáról lenne szó. Ha normális helyen normális körülmények között normális emberekkel, akkor én simán elmennék.

Pedig diplomás vagyok, és egy fillér segélyt sem kapok, de bevállalnám (csak hát nálunk még ilyen sincs).


De fogatlan cigányok közé utcán söpörni azt semmi pénzért. Ha ezt felvetnék, akkor a munkaügyist elküldeném szépen valahova melegebb éghajlatra.

2011. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
hát, akinek büdös a munka...
2011. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Ja, ezt nagyon könnyen mondod, utolsó, majd remélem te is kerülsz ilyen helyzetbe és beraknak 600000 félfogú cigó közé...nagyon nagyon remélem.
2011. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pl. nem büdös a munka, a főiskola mellett végig dolgoztam. Viszont nem diákmunkásként egyszerűen nem kellek.
2011. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:17


Igen én is remélem!!!!De remélem azt is hogy utánna is ilyen nagy lesz a pofád!

Vagy valami tizenéves troll vagy,vagy pedig még nem voltál ilyen helyzetben!De tudod ami késik nem múllik......

2011. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Akkor mit szeretnél te kis tündérbogár? Jobb lenne ha mi adófizetők eltartanánk?
2011. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:50


Kedves válaszoló! Valóban, az életkoromat eltaláltad, egy tizenéves (19) troll(?) vagyok. Azonban teljes mértékben úgy vélem, hogy ha munkanélküli lennék és kellene a pénz, márpedig kellene, hogy el tudjam tartani magam, és más munkára nincs egyelőre lehetőségem, akkor bizony elvállalnám a közmunkát.

Üdv

2011. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!