Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nincsen egyes embereknek jobb...

Nincsen egyes embereknek jobb dolguk ennél?

Figyelt kérdés
Mint hogy állandóan feltegyenek itt a Politika témakörben általában zsidókkal, cigányokkal meg fajelmélettel kapcsolatos kérdéseket? Tényleg úgy érzem néha hogy egyes emberek annyira unatkoznak és nincs jobb dolguk mint hogy hiánypótló cselekvésnek szánt és célra nem vezető hülyeségeken filózzanak és hogy egy kissé provokáljanak másokat megkérdezik a közvéleményt hogy na ők mint gondolnak erről.
2011. máj. 6. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért te mikor szedtél szemetet utoljára?
2011. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha nincs kedved válaszolni a kérdésemre akkor inkább ne is szólalj meg!
2011. máj. 6. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon egyoldalúan tetted fel a kérdést.
2011. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nyilvánvalóan , hiszen természetesen kifejetettem a kérdésben részben a véleményemet is azokról akik ilyen kérdéseket tesznek fel. Egyébként nem azt mondom hogy mind hülye kérdések az ilyenek, vannak köztük értelmesek is, de sokszor az az érzésem hogy tényleg fölöslegesen lett feltéve egy-egy ilyen kérdés és igazából tényleg csak unalmában irkálgatott valaki meg mondjuk amúgy is lehet benne egy mániákus "antiszemitizmus". Végül is meg tudom érteni, tudom hogy a korosztályomban(15-22) kifejezetten népszerű zsidó-összeesküvéses elméleteken filozofálni, elmondom hogy még nekem is volt ilyen rövid ideig tartó korszakom, de mára egyszerűen már meguntam :D (19 vagyok)
2011. máj. 6. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
teljesen igazad van..tegnap 10 kérdésből 8 gyöngyöspata meg cigányok meg gárda meg tö..köm tudja h miről volt...nem csak erről kéne szólnia...
2011. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szóval ha már elismerem hogy egyoldalúan fejtem ki magamat akkor elmondom hogy mostanra már találtam magamnak értelmesebb agy merengető témaköröket is. De mások nem unják meg azért egy idő után? Nem nő végre be a fejük lágya?
2011. máj. 6. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem jól közelíted meg a dolgot.

A fajelméletekről még nem láttam kérdést, valszeg törölték, mire olvastam volna. :p


Másrészt: a romakérdés legyen már politika! Ez így helyes.

A politikusok oldják meg, az ország vezető, a rendfenntartók, a belügy.

Ne mások!!!

És akkor nem lenne szükség masírozásra, gárdákra, meg egyenruháért büntető gumi(csont)törvényekre.


Amíg ez etnikai kérdés, és nem politikai, addig nem lesz megoldva, és marad a probléma fokozása. Merthogy már a fizikusok is tudják, hogy minden hatás kivált egy ugyanolyan erős ellenhatást.


Arról meg ők se tehetnek, hogy ahol sírnak a romák, egyből a zsidók jelennek meg őket megvédeni. Arra kéne válasz, miért fonódtak ennyire össze a szálak...

Nem most, már valamikor a II.VH előtt...


Na, innen folytathatod a kötözködést.

2011. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gyakori kérdések.hu oldalnak a legfőbb látogatói a 15-16-17 évesek.

Ezek a "gyerekek" nagy létszámban Jobbikosok,de náluk a Jobbik annyit jelent,hogy megölünk minden cigányt.

(nem a Jobbikkal van bajom hanem azzal,hogy ilyenek fognak 3 év múlva szavazni).

Egyébként már gyakran fárasztóak az ilyen ismétlődő sablon kérdések.

Pl.:amikor Bin Laden is meghalt akkor 1 nap alatt legalább 30-szor volt feltéve a kérdés,hogy valóban meghal-te Bin Laden.

Szerintem a politika témakörön belül nyissunk egy külön rovatot,aminek a neve legyen "Etnikai problémák" és akkor csak az kattint oda aki akar.

2011. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó az ötlet!!!!
2011. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

pl jó érzés írni a cigányokról, zsidókról, hogy legalább itt névtelenül írásban lehessen már fikázni és alázni ezt a sok szemét tolvaj sz*rházit akik alulról ill felülről bomlasztják, szétszedik, szétlopják, tönkreteszik, elárulják, megölik hazájukat és az embereket és még akár egymást is

jó ilyeneket írni és beszélni kell erről, jó alaposan kivesézni ezeket a témákat minden tekintetben

2011. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!