Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted, több helyre kéne a...

Szerinted, több helyre kéne a Szebb jövőért egyesület?!

Figyelt kérdés

több cigánylakta területre mint pl:Székesfehérvár- Mura utca

vaggy Szentes stb.....

Szerinted ?


2011. ápr. 17. 22:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

"Ha az állam nem hajlandó ellátni a feladatát(ti. törvények betartatása), akkor az emberek veszik kezükbe a dolgot"


Márpedig az állam évtizedeken át bizonyította, hogy teljesen alkalmatlan a cigányok kordában tartására. Innentől kezdve meg akkor nincs is miről beszélni.

2011. ápr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem kordában kellene tartani a cigányokat,hanem munkahelyet teremteni nekik!

De amíg az egyetemet végzett magyaroknak sincs munkája,addig hogy lenne nekik?

Ami pedig ezeket a vonulgató,"rendfenntartókat" illeti,érzelmileg nulla emberek,akik nem nézik embernek a cigányokat,csupán élvezik,hogy hatalmuk van és megfélemlíthetik őket!

Ez nagyon hamar súlyos következményekkel járhat,ahelyett,hogy javulna valamit is a helyzet.

2011. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha már sok ember szerint kell, akkor miért csak a cigánylakta területekre?
2011. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen. A SZJPE egy szükséges rossz, sokkal jobb lenne, ha az állam tartaná fenn a rendet, de a romákkal elég nehéz megfélemlítés nélkül bármit kezdeni, nincs munkájuk és lopnak, ez a szomorú helyzet.
2011. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

"Ami pedig ezeket a vonulgató,"rendfenntartókat" illeti,érzelmileg nulla emberek,akik nem nézik embernek a cigányokat,csupán élvezik,hogy hatalmuk van és megfélemlíthetik őket! "


Ismersz te ilyen embereket? Én láttam már őket cigányokkal beszélgetni. Persze azokkal, akikkel lehet is. És semmi bajuk nem volt egymással. A másik meg az, hogy lehet, hogy megfélemlítik 1-2 településen a cigányokat, de másik 5-600 településen a cigányok félemlítik meg a magyarokat. Én falun nőttem fel, és volt olyan időszak, hogy nem mertem kimenni a játszótérre játszani, mert mindennap megfenyegettek, párszor meg is vertek... Ezek a járőrök pedig nem bántottak senkit

2011. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Azt még elfogadom, hogy valamifajta polgárőr csoport szükséges a jelenlegi helyzetben. De szerintem erre az SZJPE teljesen alkalmatlan. Egyet értek azzal a korábbi hozzászólóval, aki szerint az egész csak olaj a tűzre.
2011. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%
Milyen munkahelyre gondolsz a cigányoknak? Ahhoz érteni is kéne valamihez. Kapitalizmus van, nem úgy működik, hogy kitalálod, hogy dolgozni szeretnél, és már jön is az állásajánlat! Sokan több évtizedet tanulnak, hogy munkát kapjanak, amire pedig a 8 általánost sem végzett cigányok alkalmasak lennének, azokat a munkákat pedig ma már gépek végzik.
2011. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez a rendszer tragédiája. De ettől még nem kéne egy egész etnikumot elítélni, üldözni és folyton a nyakukban lihegni, hogy mikor követnek el valamit, hogy aztán jól s*ggbe rúghassuk őket.
2011. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bár így lenne. Sajnos azonban nem kell a nyakukba lihegni, aki a közelükben él, az mind megtapasztalja a "rendszeretetüket" és a "törvénytiszteletüket" nap mint nap.

Nem véletlenül vannak kiakadva a helyiek rájuk.

2011. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila..Vannak itthon is, és nem elképzelhetetlen,hogy külföldön is olyanok,akiknek pont az lenne az érdekük,hogy itt zavargások-polgárháború legyen,a kérdést hogy kik,azt nyitva hagyom.
2011. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!