Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted, több helyre kéne a...

Szerinted, több helyre kéne a Szebb jövőért egyesület?!

Figyelt kérdés

több cigánylakta területre mint pl:Székesfehérvár- Mura utca

vaggy Szentes stb.....

Szerinted ?


2011. ápr. 17. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem tartom jó ötletnek, hogy egy cigányokat (még ha rejtetten is) gyűlölő, megvető, alacsonyabb rendűnek tekintő egyesületet cigányok közé küldjünk. Miért akarnak egyesek mindenhol zavargásokat kavarni?


Ha amerikai lennél akkor meg azt követelnéd, hogy a Bronxban és New Orleans-ben látogasson el gyakrabban a Ku Klux Klan?

2011. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Egyet értek az előttem szólóval. Bár ezért most biztos jól le leszünk pontozva mindketten és jönnek majd a fanok, hogy a SZJPE nem is cigányellenes és hogy ők csak jót akarnak stb. stb. De nekem akkor is ez a véleményem.
2011. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egyikse jó sehol sem a cigányterror sem az egyesület .... A ku klux klán meg külön téma:)
2011. ápr. 17. 23:51
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha az állam nem hajlandó ellátni a feladatát(ti. törvények betartatása), akkor az emberek veszik kezükbe a dolgot. Igazából meglepődni sem kéne.
2011. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tom Benko ***** válasza:
84%
Az önbíráskodás nem igazán célszerű eszköz, inkább vezet anarchiához. Sajnos amíg egyesek a cigányságra mint szavazóbázisra tekintenek, addig nem lesz megoldás a problémára, csak a feszültség fog nőni.
2011. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha az állam nem látja el a feladatát, az már anarchia. Sajnos M.o. bizonyos részein jelenleg ez a helyzet.
2011. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Itt hol van az önbíráskodás? Nem bántották a cigányokat. És ahol nincsenek ilyen őrök, ott a cigányok tartják rettegésben a magyarokat... Nekik szabad? Mi vagyunk otthon, nem pedig ők...
2011. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

"A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad."


Egyet értek azzal, amit mondasz, de én akkor sem tartom jónak ezt a tendenciát. (Azt a kérdést nyitva hagyom, hogy ez kinek a hibája.)

2011. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 doboszoli ***** válasza:
85%

Igazából "pártunk és kormányunk" feladata lenne a rend fenntartása, amit anno jól meg is ígértek. Ám valami rejtélyes ok miatt nem teszik.

Szerintem Tom Benko jó helyen tapogatózik.

Ám erre a kérdésre jó választ csak az ott élők tudnának adni, akik nap mint nap szembesülnek a problémákkal.

2011. ápr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem minden településre kéne etnikai aránytól függetlenül.
2011. ápr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!