Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt (már...

Miért gondolják azt (már akik), hogy a nemzetközi közösségi oldalak (pl. Facebook, Twitter, stb. ) létrehozói és üzemeltetői a titkosszolgálatok?

Figyelt kérdés

Nem akarok hergelni senkit, ne azért kérdezem!


Válaszokat köszi!


2011. ápr. 16. 21:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
na látod ...... kell ehhez kommentár? hidd el, hogy megfigyelnek, és én már a köztéri kamerákat is durvának tartom, nemhogy ezt a fajta megfigyelést
2011. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Első kettő!

Kinek nem inge, ne vegye magára. Mit mentegetőztök, ha tényleg nem csináltok ilyesmiket?

2011. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a CIA-t nem érdekli, hogy Lakatos Renátó szereti a

Fekete Szemeket és a mákos tésztát.

2011. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát igen: a keménycsávós-kardos-fuxos rajvip az....
2011. ápr. 20. 20:05
 25/26 anonim ***** válasza:

itt nem Lakatos Rentátóról van szó, annál azért komolyabb a tétje

másrészt nézd csak meg, ma egy nyomozásnál azonnal azzal kezdik, hogy felgöngyölítik valakinek az iwiw-es kapcsolatait (egyelőre csak ezt láttam, de gondolom, ők is fejlődnek, és már facebookoznak is), a titkosszolgnak pedig eleve egy hatalmas fegyver a kezében

2011. ápr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Aki v.mi törvénytelent művel, és ezt még híreszteli is, az ne csodálkozzon, ha lekapcsolják akár iwiwen, akár, fb-on.

Térfigyelő kamerák....... szerintem jó, hogy vannak. Én nagyobb biztonságban érezem magamat tőlük; jó tudni, hogy legalább az esélye megvan annak (ha az eredménye nem is), hogy elkapják a tettest, ha pl. megtámad v.ki.


Gondoljátok, hogy van akkora alkalmazotti létszáma az itthoni t.sz.-nak, hogy figyelje a közösségi oldalak hazai felhasználóit? Ehhez borzasztó sok ember kell szerintem!

2011. máj. 14. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!