Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ma a baj az EU-val? (Kérdésem...

Ma a baj az EU-val? (Kérdésem túl rövid, a déli sarkon meg fáznak a pingvinek. )

Figyelt kérdés
Olyan sok ócsárolást lehet itt olvasni, és értetlenül állok előtte, mert én abszolút nem így látom a dolgokat, vagy esetleg lemaradtam valamiről?
2011. márc. 22. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én utálom az EU-t. Például adott egy rakás pénzt, és abból sok műemléket nagyon szépen felújítottak a városban. Ez milyen egy mocsok dolog! Fúj! Köpedelem!
2011. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

eu nagyon fantasztikus dolog, a baj a szabad vámos izével van, meg azzal, hogy kötelező bármit beengedni. ezért például (hasraütés) lengyelországból behozzák a tojást, árulják 15ftért, a magyar meg 20ft. szinte mindenki az olcsóbbat veszi, ezért a lengyel tojás gyártója, termelője gazdagszik, a magyarnak kevesebb lesz a bevétele/tönkremegy. így a magyar termelő mondjuk nem vesz annyi tápot a magyar tápostól, így a táposnak kevesebb a haszna, aki így nem vesz annyi... és ez megy körbe körbe, és végül annyi munkanélküli lesz, mint most van, mert nincs hol alkalmazni az embereket, mert sok vállalkozás tönkremegy. ezért éri meg magyar terméket venni, mert bár drágább, de hosszútávon mégis megéri. illetve csak megérné, mert így csak annyit ér, mint sz*rnak a pofon. :(


sokan emiatt utálják az eu-t.

2011. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ja, és lemaradt, hogy sokan ellenszenvesnek tartják a támogatást, mert az eu azért támogat, hogy vásárlóerőt építsen. a gazdagabb többet költ ugye. :)
2011. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!