Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Itt az oldalon miért támogatjá...

Itt az oldalon miért támogatják sokan a Kadhafit?

Figyelt kérdés

Már nem egy kérdésnél olvastam, hogy a támadással Líbia is a pénzügyi oligarchák gyarmata lesz stb... Ezt rohadtul nem értem, Kadhafi egy őrült tömeggyilkos, akinek minimum Hágában a helye. Ugyanezt mondom Mubarakra.

Pár hónapja, mikor Észak-Korea balhézott, vki feltette a kérdést, hogy egy háborúban ki nyerne... Nem egy ember ezt írta: "remélem, hogy észak"- no comment, gratulálok b*szdmeg

Ezek szerint, ha vki beszól Amerikának, meg néha a világbanknak, akkor máris jogos minden tette ? Már ott tartunk, hogy Kim Dzsongil és Kadhafi az ideális vezetők ?

Ezeket az emberek 1 évre elküldeném ezekbe az országokba, hogy megtapasztalják az ottani életet. Utána megnézném, hogy milyen rossz érzés lesz visszatérni a "hattérhatalmat kiszolgáló" Európába. Komolyan mondom basszus, szánalom.


2011. márc. 18. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Kadhafi egy őrült tömeggyilkos de én is őt támogatom(valamint Észak-koreát is).Ne kérdezétek hogy mért mert magam se tudom."


Szavazni is így fogsz majd? Elmész, beikszeled XY pártot és majd ha kérdezik miért azt a pártot választottad majd ennyit mondasz: "Ne kérdezétek hogy mért mert magam se tudom."?

2011. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dick Esmen ***** válasza:

Szavazni is így fogsz majd? Elmész, beikszeled XY pártot és majd ha kérdezik miért azt a pártot választottad majd ennyit mondasz: "Ne kérdezétek hogy mért mert magam se tudom."?



Bár bocs de én Magyarországon élek,nem Líbiában és nem is észak-koreában úgyhogy azt tudom hogy mi folyik itt de azt nem hogy ott mi.

2011. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért nemolyan hűderossz élet volt líbiában, afrika svájcaként emlegették, az életszínvonal afrikában messze a legjobb volt, mellesleg július elsején másfélmilliós kadhafit támogató tömeg gyűlt össze a zöld téren azért ez mégiscsak jelent valamit nem? meg azis érdekes, hogy a világon rengeteg országban diktatúra folyik, gyilkolják a népet mégsem avatkozik be a nagy nyugat, sőt még támogatja is őket ahogy érdeke kívánja. Líbiában is csak az olaj kell neki. a líbiai lázadók pedig nemis líbiaiak többségük tunéziai, zsoldosok, vagy nyugati katonák, a líbiai törzsi tanács nem támogatja a lázadókat, a nyugatnak aznemtetszett hogy líbia bocs kadhafi megakarta szüntetni a dolláralapú kereskedést és tisztán aranyra ált volna át, ami annyit jelentett volna hogy az olajért arannyal kellett volna fizetni éshát amerikának mint tudjuk elfogyott az aranya( fed aranyfedezet rejtélyes eltűnése) tehát az értéktelen papírfecnijével emmitse tudott volna kezdeni ha ez nemígylett volna a nyugat magasról tett volna a líbiaiakra csak az olaj kell nekik.
2011. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
me magyar a felesége.
2011. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert szimpatikus kadhafi! Jobb mint az amcsik
máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!