Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Itt az oldalon miért támogatjá...

Itt az oldalon miért támogatják sokan a Kadhafit?

Figyelt kérdés

Már nem egy kérdésnél olvastam, hogy a támadással Líbia is a pénzügyi oligarchák gyarmata lesz stb... Ezt rohadtul nem értem, Kadhafi egy őrült tömeggyilkos, akinek minimum Hágában a helye. Ugyanezt mondom Mubarakra.

Pár hónapja, mikor Észak-Korea balhézott, vki feltette a kérdést, hogy egy háborúban ki nyerne... Nem egy ember ezt írta: "remélem, hogy észak"- no comment, gratulálok b*szdmeg

Ezek szerint, ha vki beszól Amerikának, meg néha a világbanknak, akkor máris jogos minden tette ? Már ott tartunk, hogy Kim Dzsongil és Kadhafi az ideális vezetők ?

Ezeket az emberek 1 évre elküldeném ezekbe az országokba, hogy megtapasztalják az ottani életet. Utána megnézném, hogy milyen rossz érzés lesz visszatérni a "hattérhatalmat kiszolgáló" Európába. Komolyan mondom basszus, szánalom.


2011. márc. 18. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
mert tele van ez a topic 14-15 éves tinikkel...majd kinövik.
2011. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Remélhetőleg az ENSZ csapatok, humánusabb módszerekkel és minél békésebben segítik a líbiai rendszerváltást, mint az amerikai hadsereg.

Szükség van a diktátorok elmozdítására. Kadhafi őrült. Lassan be kellene vonulni Észak-Koreába is.

Sokan úgy gondolják, hogy rossz irányba megy a világ és összeesküvés elméleteket gyártanak. Szerintem viszont az egy jó irány, ha az országokba hasonlóak a törvények és az államforma.

2011. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem csicskul be a judeaiaknak.
2011. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem tele van a témakör olyan tinikkel akik azt hiszik hogy mindent tudnak a világ dolgairól.

Amúgy szerintem is megdöbbentő hogy mindenféle háttérhatalmakról hadoválnak meg a Kadhafi-féléket istenítik (az pedig hogy pl. éles lőszerekkel lőnek a tömegbe, az ilyen ostobák számára csupán jelentéktelen részletkérdés).

2011. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Kadhafi egy véreskezű gyilkos. Ugyan ki képes a saját népét mészárolni és még fenyegetőzni, hogy a többieket is megöli...? Az biztos, hogy nem komplett.
2011. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért,hogy beszólt az Amerikaiaknak.Lehet,hogy megnőtt az emberek szemébe az iránta sugárzott tisztelet mert olyat mert megtenni amit senki más nem.
2011. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem pont azért,hogy beszólt az Amerikaiaknak.Lehet,hogy megnőtt az emberek szemébe az iránta sugárzott tisztelet mert olyat mert megtenni amit senki más nem."


És meg merte azt is tenni, hogy iskolákat és mecseteket lövet a csapataival.

2011. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem pont azért,hogy beszólt az Amerikaiaknak.Lehet,hogy megnőtt az emberek szemébe az iránta sugárzott tisztelet mert olyat mert megtenni amit senki más nem."


Így van, milyen bátor ember! A saját népét is bombázza, csakhogy beszóljon az amerikaiaknak! Jézusmária...

2011. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha mecsetekben és iskolákban bujkálnak a lázadók akkor odakell lőni.

üdv:Darth Vader.

2011. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dick Esmen ***** válasza:
89%
Kadhafi egy őrült tömeggyilkos de én is őt támogatom(valamint Észak-koreát is).Ne kérdezétek hogy mért mert magam se tudom.
2011. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!