Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy történhetett meg? Bővebbe...

Hogy történhetett meg? Bővebben lent. Fontos!

Figyelt kérdés
A bankszámlámról 100.000 Ft tűnt el okt 11.én, ismeretlen tettes ellen feljelentést tettem. A végén sajnos kiderült, hogy a barátom volt az, akivel 2 évig (most már csak) jártunk.. A feljelentést nem vontam vissza rettenetesen mérges voltam rá. De aztán leültünk és megbeszéltük. Végül kiderült nyomós indoka volt rá. (Hát igen,bár akkor sem így kellett volna megoldani..) Tovább került az ügy a bíróságra de börtönbe nem akarom, hogy kerüljön. Mi lesz az ügy vége? Lezárják? Vagy megúszhatja?
2011. jan. 30. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
lopni bűn. ha vissza tudod vonni a feljelentést, akkor megúszhatja, ha nem, akkor mér nehezen, de azért kíváncsi lennék rá, hogy milyen nyomós indoka volt rá.
2011. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne ússza meg semmi szín alatt. Nem kell sajnálni.
2011. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!