Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lenne szükség egy háborúra?

Nem lenne szükség egy háborúra?

Figyelt kérdés

Elnézve a ma emberét, a civilizált társadalmat, a közmorált, a belesz@runk mindenbe életérzést néha úgy látom, hogy az egyetlen megoldás egy II. VH szintű háború.


A népirtás részét (ha megtörtént) nem veszem ide, csupán a háborút, ami egységbe forrasztaná a nemzeteket, és segítené az életképtelenek természetes lemorzsolódását.


Továbbá a Föld így is túl van népesedve, drasztikus megoldás, de megoldás.


Az atomfegyvereket pedig senki nem vetné be, mivel mindenki félne a válaszcsapástól, és rendelkezünk rakétavédelmi rendszerekkel is.


2010. dec. 31. 05:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdezőre nincs szükség
2010. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ultracivil ***** válasza:

Szia Helmet !


Tegyük át inkább jövőre!


Addig is Mindenkinek Boldog Újévet, jó bulizást!

2010. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sverdans


Szerintem pedig rád nincs szükség.


Amúgy én lemondanék a komfortos életemről néhány évre, ha cserébe később a normális életet kapnám, nem azt, amit most lehet látni.


A mostani hedonista életfelfogás nagyon hasonló a római bir. bukása előtti élethez.


És az a legnagyobb baj, hogy békés úton nem lehet jelentős társadalmi változásokat elérni.

2010. dec. 31. 15:14
 14/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy én lemondanék a komfortos életemről néhány évre, ha cserébe később a normális életet kapnám, nem azt, amit most lehet látni."

A többség viszont nem mondana le.


"A mostani hedonista életfelfogás nagyon hasonló a római bir. bukása előtti élethez."

Neked mi bajod van a hedonizmussal? Az szerinted jobb, mint a szexuális forradalom előtt volt? Az a kétszínű prűdség...


"És az a legnagyobb baj, hogy békés úton nem lehet jelentős társadalmi változásokat elérni."

Minek akarsz társadalmi változást elérni. Mennyivel legyen még egységesebb a magyar nemzet? Inkább jobb oktatás kéne, hogy a szíriuszmagyarok létszáma csökkenjen. Egységes nemzet? Olvastam nemrég, hogy a magyar nemzetnél alig van egységesebb. Tudod miért? Mennyi polgárháburő tört ki eddig? Franciaországban több volt és annak oka a széthúzás volt. Akkor megkérdezem mégegyszer, mennyire legyen egységes a nemzet? Az jó, ha mindenki a kék színt szereti? Ez már jó lenne? Az, hogy különböző nézeteink vannak az az individualizmus lényege. Tessék beletörődni!


A 3. világháborút max népességcsökkentés érdekében lenne értelme kirobbantani. Bár abban nem lenne köszönet. Ja és egyébként túlélhető az atomháború, az USA egyik szerve adott ki ilyen tájékoztatót a lakosságnak, ahol le van írva mi a teendő atomrobbanás esetén!

[link]

2010. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
loL optimisták.
2010. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!