Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy többet...

Miért mondják hogy többet költöttek az idén karácsonykor az emberek?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem ezt látom, totál üresek a boltok. A tescoban is alig vannak. Mindenkitől azt hallani nincs pénze.
2010. dec. 19. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Akiknek sok a pénze az többet költ! Akinek kevés,az szinte semmit. Ha összeadják a statisztikákban a sokat és a semmit,akkor az eredmény sok lesz.
2010. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Téényleg! Ez eszembe se jutott.:)
2010. dec. 19. 19:08
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Jól hangzik, és bizonyíték arra, hogy jobban élünk kormányváltás óta.

Én csak annak a hírnek hiszek, amit én terjesztek...?

2010. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Ennél olcsóbb hangulatjavító intézkedés nincs is... Semmibe nem kerül, ha mindenki azt hiszi, hogy a többiek mind többet költöttek, csak ő aki kevesebbet...
2010. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

1. Tényleg nincs pénze.

2. Nem is volt sok pénze, és már bevásárolt karácsonyra.

3. Van pénze, de 24-ig húzza a dolgot.

4. Van pénze és a plázákban, vagy netről vásárol.


24-e előtt kijelenteni, hogy mennyit költöttünk... Hááát... majd meglátjuk utána.

Én az Auchanban voltam, a műszaki részen tolongtak az emberek, a hitelfelvételi pultnál szintén.

2010. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez ilyen hangulatjavítás/motiválás akar lenni, hogy már nem vagyunk akkora sz.rban mint az elmúlt években.
2010. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a parasztvakítást a Fidesz minden fronton nyomja.

El kell hitetni az emberekkel, hogy jólét van. El kell hitetni, hogy Fidesz megteremtette az emberek jólétét.

2010. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

" Ha összeadják a statisztikákban a sokat és a semmit,akkor az eredmény sok lesz"

te sem vagy egy matematikai spíler :-)

ha kapsz két ötöst, meg három egyest, akkor biz' az eredmény (átlag) nem ötös lesz...

2010. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem átlagban simán lehet, hogy többet költünk idén. Akinek tavaly nem volt pénze, az most is ugyanúgy semmit vagy keveset költ, akinek meg tavaly is volt, az idén többet költ, mert emelkedtek az árak.
2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

feleannyit ha költöttek mint tavaly, pedig már akkor is tré volt, mondjuk úgy 100fős nem reprezentatív ismerettségi körben.

én nem hallottam még ilyet, hogy többet, de ha ezt valahol bemondták, az már keményen hamisítás.

2010. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!