Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik kábel tv szolgáltatót...

Melyik kábel tv szolgáltatót válasszam? Komolyan már 2 hónapja nézegetem, de nem jutok dűlőre?

Figyelt kérdés

A 20.kerületben lakunk,kertes házban.Egyszerűen nem tudom eldönteni melyiket válasszam.T Home,digi stb...

Ups volt pár évvel ezelőtt a házban,de állandóan voltak vele problémák,amit persze megértek hogy nem mindig az ő hibájuk,de állandóan kifizetni a szerelési,meg kiszállítási költséget 5-10000 Ft-kat nem tudok kiadni erre?Melyik ma a legkedvezőbb?

Válaszokat nagyon megköszönném,főleg a tapasztalatokat!


2010. nov. 29. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem tudodm javasolni. Egyik patkányabb mint a másik. Fizess mint a gép, ha problémád van viszont lekakkantanak. Jelentsd ba majd kiküldünk valakit, egyszercsak...
2010. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

T-Home sokszor félreszámláz, nehezen elérhető stb. Szüleimnek 40 forint miatt kapcsolták ki az internetet 2 hétre!!! Cserébe elég drága is.

Diginél sok csatorna nem elérhető, ami UPC-nél, T-nél alap. Ráadásul sokat szidják, viszont olcsó.


UPC sem tökéletes, de legalább olcsó és ha bajod van, lehet velük beszélni telefonon.

Különben nincs már náluk kiszállási díj, vagy mit írtál a kérdésben. 4 év alatt 2-3 alkalommal voltak nálam javítani, de nem kértek semmit.

2010. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Duna Táv Kft,is csalók gyülekezete.Őket sem ajánlom,de felétek biztos nem lehet őket választani.(szerencsére)
2010. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit keres a politika kategóriában ez a kérdés? Már a kábelszolgáltatókat is államosították?? :O
2010. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,államosítják az összes kábelszolgáltatót,nem tudtad?:o
2010. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat...akkor maradok a max 2 földi adásnál úgy néz ki.


a kérdésért bocs akkor elnyomtam,és rossz helyre iratattam ki

sorry

2010. nov. 29. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó a digi, (bár tömbházban élek), olcsó és gyors a net, kaptam ingyen telefont (4ft/perc bárhová), a tévé csatornáik pedig igen színvonalasak (a viasat Historyt és a sok ismeretterjesztő csatornát emelném ki). A hátránya, hogy nálunk nem olyan szép a kép. De összesen fizetek 5000ft ot az egészért, plusz ha beszéltem telefonon, és hűség nyilatkozat nélkül. eddig még semmiért sem fizettem (bekötés, javítás stb.)
2010. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem most akciós csomagom van a Diginél, 3 ezer forint/ hó.

Tv, net, telefon.

TV: 53 csatorna

Net: nagyon gyors

Telefon: ha digist hívok ingyenes.


Upc-ről váltottam, mert lekorlátozták a netet a torrentek miatt.Ez nem egy nagy város, de az Upc-nek lőttek, mert ügyfelük már nem nagyon van.

2010. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!