Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hallottam egy olyat, hogy a...

Hallottam egy olyat, hogy a mai államadósságokat csak a bankrendszer átalakításával lehetne törleszteni; igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A mai adósságokat úgy lehetne törleszteni ha fizetnénk és nem pedig újabb kölcsönökkal próbálnánk a szarból kilábalni.
2010. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagyis rátehetik a kezüket a MNYP-n kívül a többi megtakarításra is, én ilyent olvastam, plusz itt egy érdekes cikk:


[link]

2010. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orbánnál ez úgy lenne, hogy minden banktól "elzsarolna"-neki ez most megy- mondjuk 1000Milliárdot.
2010. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Orbánnál ez úgy lenne, hogy minden banktól "elzsarolna"-neki ez most megy- mondjuk 1000Milliárdot."


Meg mondjuk megduplázná vagy meg ötszörözné az alacsony jövedelműek adóját. Elvégre belőlük sok van így magas lenne a bevétel még azokból a kis összegekből is.

2010. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néhány válasz elég kiábrándító, mert valahogy nem a kérdésre fókuszál. Kérem arra helyezzük a hangsúlyt!
2010. nov. 26. 23:44
 6/6 BlackSword ***** válasza:

Erről édesanyám egyik jó kérdése jut eszembe (meg ne kérdezd miért)... "Hogy jövök én ahhoz, hogy olyat csináljak, amihez nem értek?"

Erre mondtam én, hogy. "Nézd! A perlementben is ez megy, csak nagyban..." Hát ott is tartunk, ahol...

De ez nem igaz... Csak végre többet kellene tenni, mint spekulálni és manipulálni... Végtére azt bármikor lehet...

2010. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!