Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az egy és a...

Mi a különbség az egy és a két függőleges vonallal áthúzott dollárjel között? Melyik a hivatalos? Melyik az "igazi"? =]

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:08
 1/8 anonim válasza:
Azthiszem, amikor kettő csík van rajta, de nem vagyok bent biztos...
2010. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kétszer áthúzott az igazi, ez biztos.
2010. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy az egy vonalas a hivatalos, mint ahogyan a "$" karakteren is csak egy van, ugyanakkor ha rajtam múlna én hirtelen kettővel írnám, úgy értem ha nem szeretnék megfelelni az elvárásoknak. Csak nem tudom miért van a fejemben ez a kényszer:)
2010. nov. 25. 13:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha az az igazi, akkor miért nincs a karakteren is kettő? Minthogy az € jelre is odafért. Úgy idegesít ez most, úgy utálok ennyire nem tudni valamit, egyáltalán miért kellett úgy alakítani a történelmet, hogy ilyen kétségeim legyenek?
2010. nov. 25. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok elképzelés, teória van a kettős vonallal áthúzott dollárjel keletkezésével kapcsolatban. Itt olvashatsz róla: [link]
2010. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hoppá, lemaradtam...
2010. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyszer áthúzott S -t ($) pl. abszolút/relatív hivatkozásnál használjuk táblázat kezelőben ($A$1 / $A1 / A$1)
2012. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!