Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy csomó mai átlagember...

Egy csomó mai átlagember miért ítéli el lassan ugyanannyira a hippiket, mint a 60-es években az amerikai republikánusok?

Figyelt kérdés
Egy csomó társadalmi vívmányt a hippiknek köszönhetünk.
2010. nov. 22. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el őket.


(egy átlagember)

2010. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak manapság hippik??
2010. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, Utolsó, én is ezt akartam kérdezni.
2010. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el őket, nincs velük semmi bajom és nem is találkoztam ezzel a jelenséggel, viszont hippiket se nagyon látok.

Hol találkoztál ezzel, hogy elítélik őket?

2010. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen társadalmi vívmányt?
2010. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszik az életmódjuk, a felfogásuk, személyiségük stb. Mondjuk összvissz személyesen talán ha 2 hippit ismertem eddig.
2010. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek személyesen hippit és olyat se,aki elítélné őket.Azt viszont sokszor tapasztaltam,hogy öreg nénikék szokták a fura megjelenésű vagy harsány viselkedésű fiatalokat lehippizni:D

Másik,ami fura nekem,hogy amcsi filmekben a hippi nőket folyton ezoterika mániásként figurázzák ki.Pedig nem hinném,hogy minden hippi ezoterikus érdeklődésű,ahogy ez fordítva is igaz,tehát nem minden ezoterikus hippi.

Azt gondolom róluk,hogy általában vidám,szabadságpárti emberek lehetnek(illetve lehettek valamikor,mivel már nem sok létezik belőlük szerintem).

2010. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb annyi a valódi hippi mint a valódi náci.
2010. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!