Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok és demokrata...

Liberálisok és demokrata pártiak! Rendben van, hogy ilyen dolgokra költik a pénzt?

Figyelt kérdés

10 millió dollár adópénzt költött a Biden-kormány transznemű egerek, patkányok és majmok kifejlesztésére: [link]


„Ezek a DEI (sokszínűségi, esélyegyenlőségi és befogadási)-támogatások fájdalmas és halálos transznemű kísérleteket finanszíroztak, amelyek során a laboratóriumi állatokat invazív műtétekre és hormonterápiákra kényszerítették az ország egyetemein”


„Álljunk meg egy kicsit és hagyjuk, hogy ezt felfogjuk. Igen, több mint 2 millió dollárt költöttünk a transznemű egerek termékenységének vizsgálatára. Továbbá 1,1 millió dollárt költöttünk arra, hogy kiderítsük, vajon a transznemű férfiakat utánzó tesztoszteronterápiában részesülő nőstény patkányok nagyobb valószínűséggel adagolnak-e túl egy olyan partidrogot, amelyet az LMBTQ közösségben általánosan használnak, hogy droggal felturbózott, idézőjelbe tett kémiai-szexet idézzenek elő”


A képviselőnő szerint a pénz egy részét a kutatások során arra költötték, hogy kiderítsék, „a tesztoszteron terápiában részesülő nőstény patkányok nagyobb valószínűséggel adagolnak-e túl egy bizonyos fajta randidrogot” – zárta megdöbbentő beszámolóját Mace.


Mint arról beszámoltunk, a Trump-kormányzat átfogó vizsgálatot indított az amerikai adófizetők pénzéből finanszírozott külföldi programok átvilágítására is, és ennek keretében felfüggesztették a legnagyobb kormányzati pénzalap, a USAID működését is.


tegnap 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy az egyedül értelmes és érdemi válasz (4.) írta. Nemcsak rendben van, hanem nagyon helyes!
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen rendben van kérdező. Én tudom hogy a fasiszták tudománnyellenesek, de csak a kis széljobber érzéseknek nem tetszik ez a tudomány dolog.
ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!