Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai filmek miért woke-ok?...

A mai filmek miért woke-ok? Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés

A régi filmek/sorozatok tanulságosak, viccesek és jók voltak! Egyszerűen volt lelkük de a mai filmek/sorozatoknak nincs, egyszerűen egy magy adag woke hulladék mind! Miért kell az amerikaiaknak a woke-ot bele erőltetni MINDEN mai filmbe?


CSAK ENGEM IDEGESÍT? Meghalt az amerikai film ipar... lelkileg egész biztos.



tegnap 23:50
A kérdező szavazást indított:
Engem is idegesít hogy minden film woke lett😡
Engem nem idegesít, én szeretem!🏳️‍🌈
Semlegesen állok hozzá🫥
Egyéb válasz (leírom) ✍️
23 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: a woke filmek alatt nem csak a melegeket értem és nem az a baj hogy vannak a filmekbe melegek hanem hogy minden film/sorozat erről szól, melegek meg feketék meg zsidók meg feminizmus hajrá meg "gonosz elnyomó fehérek" qrva unalmas hog, minden film ezzel van tele hányva
tegnap 23:52
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez pont azért van, mert téged idegesít. Mivel idegesít, ezért kattintasz, kommentelsz és pörgeted a reklámbevételek.
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz mert az elmúlt 5 évben megjelent filmek közül jó ha 5 filmet/sorozatot néztem és jóval többet néztem volna ha nem lennének ilyenek
ma 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

"melegek meg feketék meg zsidók meg feminizmus"

Ebből áll a világunk, kit szeretnél nézni? Ha csak heteró keresztény fehéreket tűrsz meg egy filmben, nézzél régi náci propagandafilmeket, vagy nézz természetfilmeket, azokban ember sincs.

ma 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

"Megjegyzés: a woke filmek alatt nem csak a melegeket értem"

Nyilván nem, mert nem ezt jelenti a woke. Annyit jelent, hogy nem rasszista és ilyen szempontból azért nem sok minden változott, régen se volt az amerikai filmipar olyan erőteljesen rasszista, szóval ezzel pont nem kellene, hogy bajod legyen.


"melegek meg feketék meg zsidók meg feminizmus hajrá meg "gonosz elnyomó fehérek" qrva unalmas hog, minden film ezzel van tele hányva"

Én amúgy aránylag sok sorozatot és filmet nézek és ezekkel nem is igazán találkozom, szóval neked kb. célirányosan keresned kell ezeket, hogy ilyeneket nézz.

ma 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert Rákay Kálmán rendezi őket és telepakolja velük. Ha más is rendezhetne filmet, jobb lenne.
ma 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!