Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sallai Nóra balesetét okozó...

Sallai Nóra balesetét okozó gépkocsivezető megúszhatja a börtönt?

Figyelt kérdés
Igaz láttunk már ilyet (M Richard)
okt. 9. 13:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10-es


Elhiszem hogy 100km-es sebeségel ment csak nekem furcsa hogy hátul égtek a lámpák,de elől meg nem..

okt. 9. 18:29
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hol a videó?
okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Katona Dius ***** válasza:
100%

Most rákerestem:

[link]

Olyan 1 perc 56 mp körül kezdődik maga a balesetről a videó.

Itt látszik, tényleg ki volt világítva.

Itt azért javítanám magam, nem volt olyan távolságban, hogy ne lehetett volna látni, maximum a sötét miatt rosszl mérhette fel Nóra a sebességét a másiknak. Illetve, ahogy Nóra észrevette, begyorsított, hogy átérjen a másik sávba, a másik sofőr pedig azt hitte megáll, és átment a másik sávba, hogy kikerülje. Ha Nóra nem gyorsít be, vagy a másik sorfőr nem vált sávot, elkerülhető lett volna, de persze a fene nem látja előre, mit reagál ilyen helyzetben a másik sofőr.

okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

"Max. 1 nap nagyságút kaphat, azt is felfüggesztve a jó magaviseletéért, pluszban kártérítést és mindenki tőle fog bocsánatot kérni".

Ez olyan egyértelmű ebben az országban, mint a villámlás...

okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%
Közben én is láttam. Furcsa, hogy a videón ki van világítva a BMW + azt mondják, hogy egy 18 éves utas volt a vezető mellett, a cikkekben meg azt írták, hogy kivilágítatlanul ment az autó meg minimum 6-7 ember ült benne. (Vagyis nem mondtak számot, de gondolom öt a megengedett egy átlag autóban? Szóval ennél többen.) Ettől függetlenül gáz, hogy száguldozott. M Ricsi azért került nehezen böribe, mert voltak Neres haverjai, nem? Nem minden pénzes ember NER közeli.
okt. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

15-ös


"kivilágítatlanul ment az autó"


EZ MÁR CÁFOLVA


"minimum 6-7 ember ült benne."


SZERINTEM EZ NEM IGAZ

okt. 10. 12:10
 17/25 A kérdező kommentje:

meg ezt is irják


" A kocsiban állítólag nyolcan ültek, többen elfutottak a karambol után."


NA MÁR MEG NYOLCAN,ÉS CSAK ÚGY ELFUTOTTAK SZÉPEN,NEM IS SÉRÜLTEK MEG ANNYIRA?

okt. 10. 14:47
 18/25 anonim válasza:
55%
Hogyne úszhatnák, csűrik-csavarják aztán valami kibúvót majd találnak nekik. Hiszen ebben az országban 17 éves lányt is lehet kínok közt elpusztítani, hogy fejjel lefelé csatornába hajítom mint egy állatot, aztán megsimizik a buksit hogy hát leülte már az előzetest mit akartok még?
okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%
Én azt nem értem, nem akarok hibáztatni senkit, de ha körülnézek egy kereszteződésben, akkor kb megsaccolom hogy milyen gyorsan közeledik balról egy autó. Ha látom hogy cammog, akkor ki tudok kanyarodni. Ha látom hogy túl hyorsan jön, inkább megvárom. Tudod tudom hogy azt kell feltételeznem hogy a megengedett sebességhatáron belül jön, de én nem bízom a véletlenre mert én fogom megszopni, nem ő. Sajnos nem adtak elsőbbséget, nem néztek alaposan körül, hogy hánnyal jön az a kocsi. Nem mindenkinek való jogsi.
okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
53%

[link]


Na, kezdődik a mosdatás.

Én megmondtam, hogy a színésznőt fogják kihozni vétkesnek...

Szomorú.

okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!