Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sallai Nóra balesetét okozó...

Sallai Nóra balesetét okozó gépkocsivezető megúszhatja a börtönt?

Figyelt kérdés
Igaz láttunk már ilyet (M Richard)
okt. 9. 13:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon remélem, hogy nem.

Sokan írják, hogy a színésznő volt a hibás, tegyük fel, hogy igen, mert kikanyarodott. Ha a másik autó betartja a szabályokat, néhány karcolással megússza mindenki. De ezek a rohadékok 130-cal mentek, kivilágítatlanul. Ráadásul pár centin múlott, hogy a színésznő bekanyarodjon a sávjába, ez a vezetni képtelen barom pont arra rántotta a kormányt és így mentek bele.

okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
85%

Óóóó, simán! Sőt még a végén a színésznőt fogják meghurcolni, hogy szegény rikárdónak összetörte az autóját...

Mocskos egy világ ez.

okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
77%
2-esnek igaza van!
okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Kíváncsi Kalandozó válasza:
49%

Mivel a másik autó kivilágítatlanul, a megengedett sebességet jelentős mértékben túllépve közlekedett, a főútvonalra kanyarodó autó vezetője (Sallai Nóra) kellő körültekintés mellett sem láthatta a másik autó közeledését.

A száguldó, balesetet okozó autó vezetője viszont a fentieken túl hibás azért is, mert az autóban többen ültek, mint ahány személyes. Ez a körülmény azonban nem függ össze a balesettel, így irreleváns a másik autó vezetőjének felelőssége kérdésében.

Remélem nem ússza meg a börtönt, ahogy M. Richárd sem úszta meg végül. Bár neki volt már priusza közlekedési ügyben. A mostani balesetet okozó vezetőről ezt nem tudjuk. Ez nagyban számít abban, hogy felfüggesztettet vagy letöltendőt kap-e. A mostani esetben a gyorshajtás és a kivilágítatlanság miatt vétkes gondatlanság áll fent. Halálos kimenetelű balesetkor ilyen esetben nem tartom indololtnak a felfüggesztést.

okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

"Bár neki volt már priusza közlekedési ügyben. A mostani balesetet okozó vezetőről ezt nem tudjuk."


De tudjuk. Volt már büntetve, el lett tiltva a vezetéstől és jogosítványa sincsen.

okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Justinianus ***** válasza:
83%
A tényszerűség kedvéért: évényes jogosítványa van, ezt már aznap közölte a rendőrség.
okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Katona Dius ***** válasza:
70%

Óhatatlanul előfordulnak balesetek akkor is, ha az emberek betartják a kreszt, egy apró figyelmetlenség is bajt okozhat, és az egész apró sérülésektől akár tragédiáig is fajulhat a dolog.

De amikor akár jogosítvánnyal, akár jogosítvány nélkül, de kivilágítatlanul, 50-es körzetben száz-sokkal száguldozik valaki (amit sehogy sem tudok a véletlen számlájára írni), ráadásul ekkora katasztrófát okoz, és azt nem igazán tudom felmenteni semmilyen indokkal. Pont nemrég ment a rádióban, hogy 1-3 évet kaphat (ha jól értettem). Szerintem még a 10 év is kevés lenne.

okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha letöltendőt is kap, ilyenkor max. pár évet, egy gyerek életéért...

Anno Rezesova részegen, drogosan 4 ember kínhalálát okozta (bennégtek a kocsiban), 9 évet kapott, abból kb 5-öt ült le.

okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

7-es


"kivilágítatlanul"


A videofelvételt megnéztem,és érdekes,hátul kivolt világitva,égtek a lámpák,elől akkor ezek szerint nem?

okt. 9. 16:53
 10/25 Katona Dius ***** válasza:
67%

Ne haragudj, nem néztem a videót. A rádiót hallgattam, ott azt mondták, kivilágítatlan volt, nem ez lenne az első eset, hogy nem pontosat közöltek.

A száguldozást 50es körzetben ettől függetlenül sem tartom elfogadhatónak.

okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!