Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok miért vannak...

A liberálisok miért vannak annyira kiakadva a klímaváltozás miatt, miért ragaszkodnak ahhoz, hogy legyünk zöldek, miközben maguk sem hajlandók feladni a kényelmes, pazarló életmódjukat?

Figyelt kérdés
tegnap 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Képmutatók.


Gettóba sem akarnak költözni, mégis pofázzák,hogy legyünk elfogadók a migránsokkal, kisebbségekkel.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Mi számít pazarlónak?


Liberálisként autóm sincs, nincs 30 farmerem és 100 db cipőm, nem akarok családi házat, nem érdekel a nyaralás, tehát repülőn se ültem soha.

tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

2.


Kvázi, akkor te nem is élsz.

Valamiféle vegetatív életforma.

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
45%
És a konzervatívok? Közöttük is akad zöld...
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Liberálisként kikérem magamnak, hogy zöldnek hívjanak. A közlekedési lámpánál is többször hajtok át a piroson, mint a zöldön. Nem, hogy még gyalog is járjak. Azért annak a bizonyosnak (lóf@sznak) is van vége. Most liberálisként nem lehetek fideszesse már? 2014 óta van választási jogom, de már előtte is titokban a fideszre szavaztam. Úgyhogy, ne legyetek kirekesztő neobolsevik, nácista álszentek! Mert még megkedvellek titeket.
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3


Az számít életnek, ha fogyasztunk agyba-főbe?


Szerintem ez inkább pótcselekvés, olyanok teszik, akik nem tudnak magukkal mit kezdeni.

Meg, akiknek semmi se elég.

Csak ezzel az a baj, hogy az élet meg a források is végesek.


Van hobbim, de nem költségesek, nem pusztítom vele a környezetet.


A liberalizmus nem a mértéktelen fogyasztás, az a neoliberalizmus.


A liberalizmus számomra azt jelenti, hogy van időm arra, amit szeretek, és nem, csak a munkáról szól az életem, hogy cserébe olyan dolgokat vegyek, amikre semmi szükségem, és túlzóak.


Inkább az taszító, ha valaki kevés munkával a hülyékből (fogyasztók) mocskosul meggazdagszik a túlárazott termékeivel.

ma 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kik a pazarlóak? Személy szerint ahova csak tudok gyalog megyek, vagy tömegközlekedéssel. Figyelek, hogy minél kevesebb szemetet termeljek, szelektíven gyűjtöm a hulladékot, amit lehet, helyi termelőktől vásárolok. Nem cserélgetem az elektromos eszközeimet évente, csak akkor ha elromlottak, és nem lehet megjavítani. Törekszem, hogy ne fast fashion ruhákat vegyek, hanem hosszú ideig használható, minőségi ruhákat, így sokkal ritkábban kell vennem. Tavaly napelemeket szereltettem fel, esővízgyűjtőt, stb. Eddig évekig vonattal jártam mindenhova, de most el kezdtem gondolkodni, hogy veszek egy használt hibrid autót, mert ennyi késést és kiszámíthatatlanságot, mint a MÁV-nál mindennapos nem reális elviselni. Azt gondolom, hogy nyilván nem tökéletes az életmódom, de messze többet teszek a környezetért, mint a legtöbb ember és ez az általánosítás részedről max önnyugtatás, hogy ha elhiszed, hogy a “libsik” nem csinálnak semmit, akkor neked se kell. Csak a te gyerekeid, meg unokáid fogják megszívni.
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!