Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megéri elküldeni Magyar...

Megéri elküldeni Magyar Péternek a kórházi állapotokat?

Figyelt kérdés

Egészségügyi hallgató vagyok, rengeteg kórházi gyakorlatom volt már és nagyon hajmeresztő dolgokat tapasztaltam már, vannak fényképeim is amiket titokban készítettem, mert annyira felkavaró volt, hogy nem bírtam ki, hogy ne fotózzam le.


Most láttam a posztját, hogy hova lehet ezeket küldeni.


Az lenne a kérdésem, hogy ha rá szánok egy jó órát és ezeket elküldöm, és írok róla egy beszámolót azzal érek el eredményt? Eredménynek én azt nevezem, hogy eljön majd az általam említett kórházba és megmutatja az itteni állapotokat. Ezt várnám el.



aug. 29. 00:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Még van egy hangfelvételem is, amikor egyszer gyakszi alatt jött be az osztályra az M1 és annyit mondtak az ott dolgozóknak, hogy "csak pozitívan, a kórházt jó színben feltűntetve. Itt minden jó, mindennel meg vagytok elégedve. Beszéljetek a fejlesztésekről. A negatív dolgokat nem kell elmondani."


Mondjuk ebben a hangfelvételben sajnos nem hangzik el, hogy ők az M1-től vannak, így nem tudom ér e valamit. Mert így mondhatja bárki azt, hogy egy hamisítvány.

aug. 29. 00:33
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenképp érdemes elküldeni, aztán ők majd eldöntik, hogy mi mennyire használható. Akkor se legyél csalódott, ha nem éred el az általad felvázolt eredményt, mert lehet sokan sok helyről is küldenek. Én adnék a dolognak egy esélyt, akár kifejezetten jól is elsülhet.
aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Annyi biztos, hogy ha nem küldöd el, akkor még elvi esély sincs arra, hogy az általad tapasztaltakon pozitívan változtasson valaki, mert a jelenlegi rendszer csak abban az esetben hajlandó lépéseket tenni, ha valami kiderül.


Láthatod, a délpestiben a konyhai plafonról 10+ éve lelógó mocskot is csak most lett idejük letakarítani, korábban valahogy ez senkit nem zavart.

aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elküldtem mindent ami volt :)
aug. 29. 01:51
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 50%-os lepontozó! Szívből remélem, hogy ha kórházba kerülsz, akkor abból a csuvából csinálják neked a kaját, ami a falakon lóg!
aug. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Fel nem fogom hogy a fidderek szerint ez hogy van rendben amik az EÜ-ben uralkodnak. Ennyire nem lehet átmosva az agyuk.
aug. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#4: Sok sikert, reméljük hasznosnak bizonyulnak az infók! :)
aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


A nyiregyi Jósa András Oktatókórházról és a Sóstó úti kórházról küldtem fényképeket és beszámolót.


Ha lesznek onnan képek vagy elmegy oda akkor nagyon boldog leszek, mert főleg ami Sóstón is van az borzalom, azt látni kell, hogy elhigyje az ember.

aug. 29. 09:59
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha az illetékes minisztériumba küldenéd, lehet előbb megoldódna.

Így csak a prolihergelés megy majd....de te tudod.

aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Elküldheted nyugodtan.

Hátha pár eddig marsi lakos nem látta még:)

Nem értem, hogy ez miért akkora nagy szenzáció most.

Szerintem mindenki látott már kórházat belül, hogy milyen Mon.

Érdekes egy csoport ez a Tisza.

Tiszta hülyeségeken akkorát buzdul.

aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!