Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Jobbik támogatja a török...

A Jobbik támogatja a török csatlakozást?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs hivatalos álláspont. Van aki igen, van aki nem.
2010. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az aki támogatja az miért támogatja?
2010. nov. 1. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert török leszármazott.
2010. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- A Jobbik nem foglalkozott ezzel a kérdéssel testületi szinten. Egyéni vélemények persze vannak, de döntés híján ezek nem tekinthetőek hivatalos véleménynek.



- Mi a hivatalos vélemény?



- Még egyszer mondom, nem döntöttünk róla, így jelenleg azt tudom mondani, sem nem támogatjuk, sem nem ellenezzük. A legjobbnak azt tartanám, nem csupán Törökország, hanem minden tagjelölt ország esetében, ha csak akkor valósulhatna meg a csatlakozás, ha azt az adott országban, valamint az EP-választásokkal egy időben tartandó európai népszavazáson is szentesítenék az emberek.



- És mi az ön magánvéleménye?



- Egy pártelnöknek nem lehet magánvéleménye, de ha már ennyire erőszakos, akkor annyit elmondok, hogy én egyáltalán nem félek a török csatlakozástól. A bevándorlást szigorúan korlátozni kell, nehogy Németország sorsára jussunk, de ezen kívül számunkra a török csatlakozás egyáltalán nem jelentene veszélyt, sőt, ellenkezőleg. Szerintem fontos szövetségest nyerhetnénk az amerikai és izraeli lobbi alatt szenvedő uniós erőkkel szemben. Egy biztos, Magyarországnak Törökország fontos szövetségese lehet. Az uniós csatlakozás kérdése ebből a szempontból nekem huszadrangú kérdés.

2010. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt az elejéről:


- Most akkor támogatja a Jobbik a török EU-csatlakozást vagy nem?

2010. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. nov. 1. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!