Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezmegmiezmár? Valami új fétis...

Ezmegmiezmár? Valami új fétis terjeng, vagy csak én vagyok lemaradva?

Figyelt kérdés
Alkalmam volt két hetet tölteni egy német nagyvárosban, és több alkalommal láttam, hogy kutyákat az utcán babakocsikban tolnak. Láttam olyat, amikor kimondottan kutyák számára készített kocsi volt, de láttam olyat is, hogy két nő, egy rendes emberi kisbabáknak készített kocsiban tolták a kutyát. Igazából ezt láttam először, belepillantottam a lefüggönyözött babakocsiba, megnézni, milyen szép kis friccet tol a két amúgy bombázó csajszi, és mondhatni sokkot kaptam, amikor egy nyáladzó francia-buldog szerű kutyát láttam benne, betakargatva, kis sapkával a fején. Az eset után jobban kezdtem figyelni a "babakocsikra", és még jópár ilyen esettel találkoztam.

júl. 16. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap láttam ilyet, de látszott szegény öregasszonyon hogy valószínűleg skizofrén.
júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Mi gyerekként tettük be a macskát a babakocsiba, de eszünkbe nem jutott volna az utcára kivinni és úgy tenni vele, mintha gyerek lenne.


A németek meg egyre inkább züllöttek.Más furcsaságot is láthatsz, ha körülnézel.



Engem az is irritált, hogy kutyával belehet menni az élelmiszerboltba.Ráadásul a fánkok, zsemlék szabadon voltak, némelyik boltban térdmagasságban.

Magyar ANTSZ nyakon vágná őket.

júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Melyik városban láttad ezt? Mert én még nem találkoztam Németországban ilyennel...
júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én akiket láttam, teljesen normálisnak tűntek, attól eltekintve, hogy egy kutyát babakocsiban tologatnak az utcán, ráadásul mondhatni fiatalok, legalábbis nemzőkorúak voltak. Olyat is láttam, hogy sérült, hátsó lábára béna kutyára kereket szereltek, és úgy vezette a gazdija, de ez teljesen rendben van, vagyis ezzel azt akartam mondani, hogy a babakocsikban lévő kutyáknak szemmel láthatóan nem volt bajuk.
júl. 16. 20:29
 5/17 A kérdező kommentje:

#3

Ulm, Neu-Ulm.

júl. 16. 20:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az új fétis németeknél legálább 15 éves. Akkor költöztem ki, a bolhapiacon már akkor jókat röhögtünk, hogy babakocsiba toligálják fifikét.
júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
5: Kint élek egy ideje, de elég messze onnan... lehet, hogy ez kifejezetten egy Schwarzwald-i szokás? 😃 De most már kíváncsivá tettél, majd jobban figyelek az utcán, hogy jön-e szembe itt is ilyen 😃
júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

" lehet, hogy ez kifejezetten egy Schwarzwald-i szokás?"


Én Hannovertöl nem messze lakok, de járom az országot, türingiában, meg Schleswig-Holsteinban is ezt látom.


Nem lehet, hogy nem jársz emberek közé, rendezvényekre, és azért nem látod?

júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#6 Akkor úgy néz ki én vagyok egy "begyöpösödött maradi". Két éve is voltam náluk egy hosszabb időre, de akkor nem tűnt fel a dolog, de ettől függetlenül lehet elmentem pár olyan babakocsi mellet amiben kutya volt, de normális esetben a fene se figyelgeti más idegen gyerekét a babakocsiban. Igazából ezt is csak azért néztem meg, mert két nagyon bombázó szőke tolta, és arra fele ahogy elnéztem, egy jó nőt is nagyítóval kellett keresni, erre itt meg szembejön egyből kettő. Kukkoltam, mert volt valami diszkomfort érzésem, ami végül be is jött. Valami a tudatalattiban nem klaffolt, de először arra gondoltam biztos egy-két kicsi néger lesz bent, mert fekát azért elég sokat láttam arra felé.

Közben kutakodtam, és ezt találtam, nem csak a németek hülyültek be, de a távolkeletiekben az a jó, ha valamit csinálnak, azt nagyon csinálják, még akkor is ha baromság:

"Dél-Koreában több kutyababakocsit adtak el, mint gyermekek számára készült babakocsit - Gmarket

A kiadvány szerint 2023-ban az összes eladott babakocsi 57 százaléka háziállatoknak készült, míg csak 43 százaléka babáknak.

Az országban a háziállatok számának növekedése közepette tovább csökken a termékenységi ráta.

Tavaly Dél-Korea születési rátája 0,72 volt, ami a legalacsonyabb a világon".

júl. 16. 20:56
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

8: Rendezvényekre tény, hogy nem túl gyakran, a hétköznapokban meg inkább "normálisan" sétáltatott kutyákat látok. De mondom, majd nyitottabb szemmel járok ezután, mert még az is lehet, hogy találkoztam ilyennel, csak nem hagyott nyomot bennem 😃

Egyes ölebfajtáknál még akár praktikus megoldás is lehet, akik már nem sétára termettek 😃

júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!