Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit akar Orbán elérni az...

Mit akar Orbán elérni az Ukrajnai, Orosz, Kínai, és majd az USA látogatása során?

Figyelt kérdés

[link]


Nem lehet, hogy csak játssza az eszét, mert hogy ő az EU soros "elnöke"? Kihasználja az alkalmat hogy utazgathat kicsit, aztán mint aki jól végezte dolgát, szépen hazajön és bevág egy jó disznótorost.

Van valami valódi célja, amit komolyan is gondol?


júl. 8. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt megpróbálja eljátszani, hogy ő valaki -közben nyugaton egy senki-, másrészt, meg egyértelműen látszik, hogy Putyin parancsára provokál.
júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Hogy teljesen kiközösítsék és mindenki útáljon minket, aminek persze majd mi isszuk meg a levét.
júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez sokkal egyszerűbb. Az egóját hízlalja. Eljátsza, hogy most ő európa ura (holott nem az), és úgy viselkedhet, mintha azonos rangú fél lenne Zelenszkijjel, Putyinnal meg a kínai elnökkel. Élvezi, hogy azonnal fogadják és teljesen megrészegítette a hatalom, ami valójában egy hámozott luftbalonnal egyenértékű, de ő ezt nem látja.
júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 igen, én is erre gondoltam. 14 éve 2/3-os többségben "irányít", lehet azt hiszi, Európában is ő a góré, és azt csinál amit akar. Agybaj.
júl. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!