Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 32 óra vezetésen vagyok tul,...

Jozsi811 kérdése:

32 óra vezetésen vagyok tul, szinte mindig kiabàl az oktató amit meguntam. Szerinte jól vezetek de van még mit csiszolni. Elkezdett idegesiteni sose jó amit csinàlok és betelefonàltam az iskola tulajàhoz hogy másik oktatot kérek. Volt már igy vaki?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 18:44
 1/10 anonim válasza:
73%
Még senki.
tegnapelőtt 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én, első óra után lecseréltem.. 2 hetet vártam a másikra, akivel nevetgélve mentünk, éssimán levizsgáztam elsőre
tegnapelőtt 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szikszai.B válasza:
100%
Én a 14. óra után cseréltem. Egy idióta majom volt az oktatóm, kértem másikat.
tegnapelőtt 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DK-s válasza:
100%

Én a második-harmadik kiabálása után teljes hangerővel ráordítanék, menet közben!


Ő cserélne le!

tegnapelőtt 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32 óra folyamatos ordibálás kellett ahhoz hogy rászánd magadat a cserére? Te is még aztán jó gyorsan reagálod le a helyzeteket...
tegnap 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó 4 órában kezdett el kiabálni.
tegnap 04:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat aki fax, kiabálós oktató miatt annyira rágorcsolt az egészre, hogy 4 x megbukott forgalmi vizsgán. Majd oktatot cserélt és ötödikre átment csont nélkül. Több 100 ezret kifizetsz egy szolgaltatásért. Ha nem tetszik jól teszed hogy cserélsz.
tegnap 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Volt már igy vaki?"

Senki soha sehol a világon! Egészen különleges eset! :D

tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet különleges eset vagyok, kiabálástol nem jobb leszek hanem még többet hibázok. Hivtam autoiskola tulaját és kapok másik oktatot.
tegnap 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a világ közepe. Vetted?

Minden autósiskolában minden héten van valaki, aki másik oktatót kér. Bagatell.

tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!