Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire néznének rám csúnyán...

Mennyire néznének rám csúnyán ha ezt a második világháborús német kabátot viselném az utcán?

Figyelt kérdés

[link]


Egyszerűen hihetetlenűl tetszik ez a kabát!!!!



jún. 30. 16:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok előítéletes. Leszarom az ilyen nácis még egyéb véleményeket. Egyszerűen esztétikai szempontból nézem. Szerintem nem néznél jól ki benne. Szerintem szarul néz ki ez a kabát.
jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Fekete valódi bőrből készült kabát... 2 sorral alatta meg, anyag: műbőr XD mondjuk látszik is rajta...
júl. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

"valódi bőrből készült kabát"

"Anyag: Műbőr"


Gratulálok.

tegnapelőtt 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

OFF:

#13 - csak azt nem értem, hogy erre az abszurditásra figyelmet felhívó #6 (jún. 30. 17:29) válaszom miért lett nullára pontozva (jelenleg) négy kretén által!

tegnapelőtt 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%
Offos: kriptonacziktol ne varj mast! :)
tegnapelőtt 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
#14, és ezt miért pont tőlem (#13) kérdezed?
tegnapelőtt 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#16 - nem kérdeztem, csak megjegyeztem!
tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%

Jó, akkor másképp fogalmazok: Miért pont nekem jegyezted meg? Miért pont engem szólítottál meg, mielőtt ezt a megjegyzést tetted? Miért pont én voltam a megjegyzésed célpontja?

Ugye azért érted, hogy mit akarok?

tegnapelőtt 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%

#18 - értem, hisz nem én vagyok a nehéz felfogású!


Logikus, hogy kissé igazságtalan a szitu, hisz a "valódi bőrkabát" árára én tettem először egy meglehetősen egyértelmű utalást, mégis betonpirosat kaptam négy nyomitól - viszont te már megkésve és harmadiknak tetted ugyanezt, viszont egyenlőre 100% a zöld szín a pótkiadású szellemi termékedre. Ugye így már felfogható a téma?

tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értem, mi közöm hozzá, mit kéne nekem erre nekem személy szerint reagálnom, amit csak tőlem vársz, mástól nem.

Sajnáljalak?

Megvigasztaljalak?

Nyomjak egy zöldet a kommentedre?

tegnapelőtt 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!