Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyien Karikó...

Miért utálják ennyien Karikó Katalint?

Figyelt kérdés

jún. 3. 21:56
 1/8 krwkco ***** válasza:
86%

Mennyien?

Karikó Katalin egy szorgalmas, tehetséges, ambíciózus tudós. Aki rengeteg munkával kidolgozott egy fontos orvostudományi részmegoldást. Miért kellene utálni?

jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az oltásellenes összeesküvéselmélet-hívőkre gondol, náluk tényleg nem túl népszerű.
jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Van, amikor az utálat megalapozott, és van, amikor nem. Gondolom az ő esete az utóbbi.
jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert sok az oltásellenes összeesküvés elmélet hívő hülye.
jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ez a nemhivatalos kormányálláspont. Orbán még Széll Bernadettnél is rondábbakat mondott róla.
jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Számos ember tartja tömeggyilkosnak.
jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#1 "krwkco,, nem mondtam, hogy utálni KELL. Csupán megkérdőjeleztem egy általam is alaptalannak tartott utálatot egy kiváló tudós ellen. Nem kell egyből a torkomnak ugrani. Többieknek köszönöm a választ
jún. 4. 07:21
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Hogy kiváló tudós-e, az majd elválik 50-100 év múlva.

Nem vagyok oltásellenes, de a mai napig folynak a klinikai vizsgálatok, a mRNS-technológia élettani hatásairól és nem a legjobb eredményekkel...

Kicsit túlzásnak érzem, hogy most itt Magyarországon piedesztrára emelünk egy magyar származású, de életében itt nem kutató tudóst, akiről 5 éve azt se tudtuk, hogy kicsoda.

jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!