A covid után várható újabb járvány?
Megint kezdik:
A WHO szerint az „X-betegség” okozhatja a következő világjárványt
GettyImages-1216634280
- HL -
2024.01.14. 13:11
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) legújabb figyelmeztetése szerint egy ismeretlen „X-betegség” 20-szor több halálesetet okozhat, mint a koronavírus-járvány.
10.
Tévedsz!
Senki nem tartja nyilván ki az oltott ezeknek mindegy ki marad életben!
De aki oltott abban benne van az anyag alvó nanorobot amit bekapcsolnak - meg is lesz a járvány.
13.
Ja! És szerinted ki vizsgálja, hogy aki meghal az oltott volt-e?
Senki!
És ki fogja nyilván tartani, hogy oltott vagy oltatlan kapja el az új x kórt??
Amíg tartott a balhé naponta 5x bemondták az összes adón ki halt meg a vírustól más nem.is volt 2 évig a tv-ben!
Most miért nem mondják naponta be hányan haltak meg az oltástól?
"Most miért nem mondják naponta be hányan haltak meg az oltástól?"
Ha nem a mainstream médiát figyelnéd, akkor tudhatnád, hogy még arról is beszámolnak, hogy például mikkel mérgeznek minket. Mostmár nem titok semmi. A mainstream viszont nyilván nem fog beszámolni róla, pont ez az egész lényege. Aki meg annyira rá van kattanva az oltás ezen részére, az minden halálesetre ráfogja úgyis. A népírtás még nem kezdődött el, ne aggódj, észre fogod venni, ha beindul a buli.
Akkor mi a kérdés, ha előre el van döntve a ,,válasz''? Ilyen nehéz elolvasni a Szabályzatot?
A zoonózis pontos kitörését nem lehet megjósolni, mivel nem tudják pontosan, milyen vírusok vannak még ismeretlenül csak állati gazdatestekben. Nem tudják az őserdők, és a bush meat állatainak a kórokozóit. Statisztikai alapon viszont már a 2000-es évek óta vannak valószínűségi becslések.
Valójában a jólismert vírusos fertőző betegségek többsége - és egyes sejtések szerint mindegyike - zoonózis volt valaha.
Nyomorfelszámolás kell világszerte, az csökkenti az átugrások lehetőségét, ezáltal valószínűségét. Szegény covid állítólag kb 3-szor is nekifutott 2019 körül, de a korai adaptációk nem voltak képesek világjárványt kirobbantani - ekkr még nem adaptálódott az eredeti állati gazdaszervezetről az emberre eléggé, és tartósan még nem tudott több új embert tudjon fertőzni, mint amennyi meggyógyult (vagy meghalt). A covid talán negyedik ismert kitörésére emelkedett a vírus fertőzőképssége az adott népsűrűség mellett a szükséges határ fölé.
A gond pont az, általaában a vírusokkal és a zoonózisokkal, hogy ha gyakori a sűrűbb, nyomortól sújtott nagy népsűrűségű területek kapcsolata a vavilággal, akkor az eredetileg állati gzdaszervezetekben élő vírusok egyre több alkalmat kapnak arra hogy nemcsak adaptálódjanak, hanem képes a terjedésüket, fertőzőképességüket is legyenek képesek az emberre optimalizálni.
Jó esetben a legtöbb vírus nem válik halálos kórókozóvá, már csak azért sem, mert a gyors lefolyású halál a vírus tejedésének sem kedvez hosszú távon. Sok kórokozó ,,szelídült hozzá'' az emberhez nagyon hosszú távon a történelem során, azonban erre nincs teljes garancia.
16.
Kifutott a sztori. Nagyon elhúzták a szappanoperát a mú meg bú meg mz/x variánsokkal, amik naponta váltogatták egymást, végül volt egy gyenge próbálkozás a 🦧himlővel, de már a kutyát sem érdekelte az egész. Úgyhogy felesleges már bemondani is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!