Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Etikus az EU országainak...

Etikus az EU országainak kiadniuk az ukrán menekülteket Zelenszkíjnek, hogy a frontra küldje őket "golyófogónak"?

Figyelt kérdés
Legyünk őszinték a képzetlen embereknek k semmi esélyük ebben a modern háborúban. Az oroszok legalább pár hónapig felkészítették őket, de Z vinné a frontra őket azonnal. Az EU meg kiadja lásd Hollandiát most. Mennyire etikus ez?

2023. szept. 28. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Menjenek védjék a hazájuk, ha tetszik, ha nem. Ez a sorsuk!
A halálba küldik őket
Nem én megyek, nekem mindegy
Nem fair
46 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz kérdés , inkább arra hajlok hogy nem adnám ki őket.
2023. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Én szívesen lennék a golyófogója, csak nem úgy, ahogy ő gondolja.
2023. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Én csak arról hallottam hogy a lengyelek fontolgatják a katonakorú ukrán férfiak hazaküldését a háború alatt.

A hollandok azon gondolkoznak, hogy mi legyen a háború után. Legalábbis amit én olvastam. Megengedjék-e hogy ott maradjanak a menekültek, mit kezdjenek velük, vagy hazaküldjék őket ukrajnába de csak ha már béke lesz.


Ez egyébként komoly dilemma lehet azoknak az országoknak amelyek fegyver küldenek. Ukrajnának most élőerőre lenne a legnagyobb szüksége. De mennyire etikus a szinte biztos halálba külden embereket.

2023. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Hunnan szeded ezt (is)?
2023. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem etikus. Ezzel az erővel az összes "menekült" mehetne haza. Feketék, arabok, szírek, stb. Az ukránok ugyan azért jöttek el, mert ők sem akarnak megdögleni valaki más balhéjában.
2023. szept. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Etikus Zelenszkij kérése?
2023. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
A lehető legetikusabb.
2023. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
NEM!
2023. okt. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Etikus Zelenszkij kérése?
2023. okt. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem az. Egyáltalán milyen alapon teszik kötelezővé az embernek, hogy háborúzzon?!

Ez szemétség.

márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!