Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 25-30 év közöttiek, milyen...

25-30 év közöttiek, milyen álmaitok, terveitek, céljaitok vannak közel és hosszú távon, amit el szeretnétek ma itt érni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Írjatok konkrét példákat!
2010. okt. 15. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én még várok 4 évet, ha nem javul semmi akkor lépek ki az USA-ba, persze ha akkor még lesz rá lehetőségem.

De szerintem az lesz, mert orbán csak a napot lopja, nem úgy tűnik, h akar valamit.

2010. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-"-
2010. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy én is ugyanez, ez nem szmájli, csak nem feltétlenül az usába, hanem oda ahol meg lehet élni tisztességesen, szóval bárhova a világon
2010. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Én anyuka vagyok(25 éves), nem szeretnék elmenni a hazámból. A tervem, jövőre szülni még egy babát. Aztán pár év múlva vissza menni és dolgozni. Most panelba lakunk, szeretnénk kb 10 év múlva belevágni egy családi házba. Később a gyerekek taníttatásán lesz a hangsúly. Közben pedig elmegyünk néha nyaralni a férjemmel. Célom: Boldogan élni amíg :-)

Lehet, hogy ez a típusú cél uncsinak és sztenderdnek hangzik, de úgy gondolom, hogy ez is nagy kihívás. Sok fiatal elmegy, és sokan nem akarnak családot:-( Aki így gondolkodik mint én az maradi és fantáziátlan, pedig nem. Csak tudom, hogy van élet családdal is:-)

2010. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Katona akarok lenni.Már rajta vagyok az ügyön.Ha törik ha szakad az leszek.AKár mennyi idő is.
2010. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11:48 én is családot szeretnék de minimálbérből legfeljebb csak éhenhalni lehet
2010. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lelépni jó messzire, mert itt semmi sincs, csak éhen döglenék..
2010. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hete sikeresen államvizsgáztam, most szeretnék valami munkát benne, mellette még tanulok 2 éven keresztül. Szeretnék hosszú távon egy olyan saját vállalkozást, ami nem ismer országhatárokat, konkrétan nem írom le, mert még nem tudom, hogyan, de tudom, hogy előbb-utóbb sikerül, és van csapat is, csak még kell az alap hozzá, amivel már el lehet indulni. Nem alapozom az életemet kizárólag Magyarországra, mert egyrészt itt leginkább elpusztulni lehet, másrészt a leendő csapatom tagjai nem csak Magyarországon élnek.
2010. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!