Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mihazánk szavazók azt...

A mihazánk szavazók azt hiszik hogy a pártjuk elhozza az új holokausztot és magyarország felemelkedik?

Figyelt kérdés

Több probléma is van:


-a náci pártnak soha se lesz 2/3-os hatalma

-ha nekiállnak tömeget írtani széttapossák őket ahogy azt kell


Végülis ennyi. A falusi mélymagyarok életük végéig álmodozhatnak egy jó kis népírtásról. Nincs túl sok esély rá hogy megtörténik.


2023. júl. 10. 09:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%

"12, az ISIS egy terrorcsoport, még a cigányság ugyanolyan magyar állampolgár, mint te."


Az ISIS-hoz csatlakoztak Európában született, itt nevelkedett, brit/francia stb állampolgárok. Az ő államépolgárságukat vonták meg és dobták ki őket az országból :) Tehát jah, meg lehet jogi úton oldani, hogy a bűnöző elemeket kitegyék.

2023. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%

16, nem ész nélkül nácizunk, pontosan nácizunk a mihazánk cigányellenes politikáját nácizzuk tűpontosan.


Legalább vállalnák fel és ne mismásolnák el, hogy ők ilyen jólszituált konzumnácik, mikor ugyanazt a büdös, rohadt politikát tolják, a fidesszel együtt, ami egyszer már feléggette a földet.


NEM AKARUNK FAJI MEGKÜLÖNBÖZTETÉST MAGYARORSZÁGON! JOGÁLLAMOT AKARUNK!

2023. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

18

Hogy nácizhatsz le egy zsidót?


a 16 leirta, hogy ő is zsidó ennek ellenére nem tűri a bűnözést!



Nálad is elmentek otthonról!

2023. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
4%

18, nem náciztam le a 16-os válaszolót, ha elolvasnád figyelmesen a válaszomat én nem a kommentelőt náciztam le, hanem a mihazánkat.

és nem 1/2 személyben irtam, hogy ő vállalja fel, hanem 1/3, ergo, nem neki szólt, hanem a mihazánknak, csak arra reagáltam, amit irt.

Egyébként igen, elmentek otthonról, már 13 éve.

2023. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
16# Egyébként az a gáz, hogy egy Mi Hazánk nevű fasiszta pártnak kell felvetnie ezeket a kérdéseket, mert a "mainstream" pártok nem foglalkoznak vele. Aztán csodálkozik mindenki hogy toroczkaiéknak nő a bázisuk, amikor sokszor valós dolgokról beszélnek, amik ezerrel frusztrálják a társadalmat, ilyen a cigányok óriási bűnözési aránya is.
2023. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%

16

A párt se náci!

A legutóbbi náci párt megszűnt 1945-ben a többi csak a ti lejáratásaitok, akármit mondtok!

2023. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
3%
18, viszont személyeskedés nélkül leirhatom, hogy a MIHAZÁNK náci párt.
2023. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
4%
19# A zsidó fajtámnak már az ókorban állama volt a Közel Keleten, ahová később a zsidók mentek ott virágzó gazdaság, nobel díjasok, fejlődés jelent meg. Ez nem mondható el a cigányokról, amik húznak vissza minden régiót ahová beteszik a lábukat. Nem a zsidók járnak bandákban zaklatni másokat, nem a zsidók rabolnak ki embereket a blahán, nem a zsidók vannak magasan felülreprezentálva a börtönökben, hanem TI.
2023. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

nem a zsidók rabolnak ki embereket a blahán"


Mi? Én senkit se rabolok ki az utcán meg máshol se.


Valójában a fehérfaj az ami egész kontinenseket rabol ki. Ahol megjelenik ott öl gyilkol rabol.

2023. júl. 10. 10:52
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
22# Oké ha ez a fehérfaj olyan gonosz, akkor mit keresel még itt? Ki kell menni oda, ahol a magadfajták vannak. Jah csak ott 1 nap alatt meghalnál...
2023. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!