Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mihazánk szavazók azt...

A mihazánk szavazók azt hiszik hogy a pártjuk elhozza az új holokausztot és magyarország felemelkedik?

Figyelt kérdés

Több probléma is van:


-a náci pártnak soha se lesz 2/3-os hatalma

-ha nekiállnak tömeget írtani széttapossák őket ahogy azt kell


Végülis ennyi. A falusi mélymagyarok életük végéig álmodozhatnak egy jó kis népírtásról. Nincs túl sok esély rá hogy megtörténik.


2023. júl. 10. 09:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Most hogy leírtad ezt a sok ojosságot, keress magadnak munkahelyet!
2023. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező rajtad kivül nem hiszi azt senki, hogy neki állnak népet irtani a 21. században!
2023. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%

Én nem a kérdező vagyok, bár ettől még lehetek senki, de igazából, abból, ahogy a mihazánkos politikusok és a kommentelőik kommunikálnak én is azt hiszem, hogy egy új holokausztot akarnak.


Tehát legalább ketten vagyunk a kérdezővel.

2023. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ketten menjetek dolgozni!
2023. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem a magyarokat utálják, hanem titeket mindenhol. A lopás, bűnözés, szinonimái vagytok ;)
2023. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

10# Nem vagyok se magyar, se Mi Hazánkos és Budán lakok, na ezt add össze kicsi barna agy :)


Nyugaton az ISIS tagoktól megvonták az állampolgárságot és kidobták őket, van erre jogi precedens, hogy a bűnöző elemektől meg lehet szabadulni törvényes, jogállami úton. Itt is ez fog lenni egy idő után.


A holokausztot meg ne keverd ide.

2023. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

10, csak ki ne derüljön, mint az exjobbikos csókánál, hogy hát ők se patyolák, aztán mehetnek Izraelbe vezekelni.


komolyan, mint a 20as 30as évek Németországában, hogy a fenében, lehet egyáltalán erről "vitatkozni"

2023. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nyugaton az ISIS tagoktól megvonták az állampolgárságot és kidobták őket"


Mármint a bevándorolt terrostikát kidobták?


Te nagyon ostoba vagy. De tényleg, te melyik párhuzamos világban élsz?

2023. júl. 10. 10:11
 9/29 anonim ***** válasza:
24%

12, az ISIS egy terrorcsoport, még a cigányság ugyanolyan magyar állampolgár, mint te.


Ha baj van a rendszerrel a jogállam végrehajtószerveivel kellene kezdeni valamit, akár a teljes végrehajtókart lecserélni, nem, mi ehelyett, itt a felvilágulás után 3al, minuszban, az igy is rohamosan csökkenő országot akarjuk még jobban elüldözni.

2023. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

13#


Felesleges idehozni a nácikat és ész nélkül nácizni. Én zsidó vagyok, hidd el nem rajongok a nácikért. Nincs itt semmilyen 30'-as évek Németországa, egyszerűen arról van szó, hogy vannak Európában bizonyos elemek, ilyen a cigány, az arab, az afrikai (barna vagy muzulmán bűnözők) akiknek a többsége nem dolgozik, bűnözik, legutóbb Párizsban városokat gyújt fel és a normális társadalomnak töke ki van már velük. Ezeket ki kell toloncolni, hogy megmaradjon az emberek normális élete/biztonsága. És meg lehet ezt jogi úton is oldani, ahogy Nyugaton volt erre példa, amikor az ISIS-hoz csatlakozó muszlim bűnözők állampolgárságát vonták meg és dobták ki őket.

2023. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!