Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor miért nem tesz...

Orbán Viktor miért nem tesz ársapkát a kondibérletre hogy a gonosz termek ne húzhassák le a sportolni akarókat?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Ezt már covid alatt megoldotta.

A konditermek nagyrésze önkormányzati bérlemény.

Másfél évig voltak bezárva.

És mit mondott erre a kormány majd a berbeadó vagyonkezelő?

- lesz arom! Fizesd a bérleti díjat a rezsit, vagy takarodj! Nem érdekel hogy nincs bevételed.-


Ezért látod azt hogy a konditermek 70%a vagy üres bolthelység lett....vagy vietnámi/kínai közért.

2023. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.

Nem hiszem

Inkább azért mennek tönkre mert a sok jómódú magyar inkább berendezett magának saját edzőtermet valamelyik szobájában ahelyett hogyt azt mondták volna a tulajnak hogy itt van egy évi bérleti díj csak ne kelljen bezárnod....

Lehet az önkormányzatokat hibátatni csak azt felejtitek el hogy nekem is ugyanúgy kell fizetnem a közös költséget pl amikor munkanélküli vagyok

2023. júl. 1. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarországot leszámítva Európa összes kormányában volt annyi szolidalitás és szociális fejlettség, hogy a kényszerzàrt boltoknak felfüggeszte a bérleti díj és rezsi fizetési kötrlezettségét.

Sőt az előző évi adóbevallásuk után a fizetésük 80%át is küldték.

Tehát amíg otthon kellett maradniuk az volt a legnagyobb gondjuk hogy mit nézzenek a netflixen meg hogy milyen kaját rendeljenek...

Mo n mex 700 állásvesztő taposta egymást a legsza rabb árúfeltöltő melókért is, mert itt azt mondta a kormány-lesza rom! Keress munkát-és cserbenhagyta az állásvesztőket, vállalkozókat.

2023. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"700 ezer állásvesztő
2023. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne valami támogatás, mert én járnék, de nem tudom megfizetni. Egy-egy hónapban, néha ki tudnám, de folyamatosan, akár éveken keresztül már nem.

Régen, volt egy munkahelyem, ott volt egy rendes, igazi gyúróterem, fekpadokkal, guggoló állvánnyal, kézisúlyzókkal, stb. Az jó volt, mert oda potom pénzért járhatott, aki ott melózott. A mostani helyemen is van egy "kondi terem" 1 darab kombinált géppel, meg szobabiciklikkel😃.

Úgyhogy jó lenne, ha a kormány lépne valamit, mert ez nem Kalifornia, itt sokan nem tudunk, akik nem aranyifjak, ennyit fizetni, de sportolnánk mi is!

2023. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3as

Azért volt ennyi állásvesztő mert azok az emberek akiknek megmaradt az állása nem adták oda azt a korábban elköltött havi pénzt a törzshelyeiknek hogy fennmaradjanak.

Értsd nem tudok kondiba menni akkor nem adom oda a tulajnak a 8-10 ezer forintot bérletre

Nem tudok fodrászhoz menni nem adom oda neki a 2-3 ezres hajvágás árát

Nem tudok kozmetikushoz menni nem adom oda azt a pénzt a kozmetikusnak

Na ha az állásukat megtartók így döntöttek volna akkor nem zárt be volna ezekből a helyiségekből annyi



És bocsánat ez a rezsikedvezmény meg 80% fizetéssel egy a baj

Amíg ebben az időben egy önkormányzati vagy egy közjegyzői irodai vagy egy egészségügyi dolgozónak dupla munkája volt a sok haláleset miatt addig a kedves fodrász meg műkörmös hónapokig ült volna otthon állam által eltartva míg a másik belegebed a munkába?

2023. júl. 1. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Sportolni lehet a szabd ég alatt, ill. otthon is, - csak és kizárólag elhatározás kérdése. Ha egy kicsit is képes lennél az objektív gondolkodásra, beláthatnád, hogy ilyen szinten pitiáner, személyre szabott problémák megoldása nem miniszterelnök hatáskörbe tartozik.

Tévhit, hogy csak súlyok emelgetése, mozgatása által erősödhet vagy edződhet az emberi szervezet. Lehet, hogy látványosabb a módszer, de semmivel sem hatékonyabb, mint egy jól átgondolt mozgáskultúra elsajátítása és rendszeres gyakorlása.

2023. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyenek inkább nemzeti konditermek. Hatósági áron: 40 ezer Ft/hó legyen egy bérlet, és csak azok üzemeltethetnének konditermet, akik nyernek a pályázaton.
2023. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es, de én kondi termbe szeretnék járni, fekpadot, guggolóálványt, kézisúlyzókat használni. Nem életvezetési tanácsot kértem.

Azért a kondi termet mondtam, mert én azt akarom, nekem az tetszik. Nem alternatívát keresek, gondolom ezt azért még te is megtudod érteni😃.

5#

2023. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9#: Akkor fizess a személyre szabott igényeidért!
2023. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!