Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is gondolja kormány...

Más is gondolja kormány szimpatizánsként amit én, hogy az Index már Origo szintre süllyedt, olvashatatlan, tele undorító kattintásvadász címekkel és bulvárral?

Figyelt kérdés
Nem értem miért gondolják a Fideszben hogy minden szimpatizánsuk erre kiváncsi és nem nyitott egy élvezhető, normális tartalommal feltöltött kormánypárti hírportálra
2023. jún. 3. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyet értek veled
2023. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
csak most? 😂😂😂😂
2023. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Az már akkor elesett, amikor felmondott a szerkesztőség, és megcsinálták maguknak a telexet. Azóta az index egy origo/vadhajtások szintű, kormánypropagandával telenyomott, közpénzből támogatott bűzlő trágyadomb.
2023. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem olvasom egyiket sem Fideszesként csak a viszonylag pártatlan hírportált ,Portfolio.
2023. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

A szerkesztőség-váltás óta egyáltalán nem olvasom az indexet. Pedig előtte egyik kedvenc hírportálom volt.

Mentem a szerkesztőség után, és nem csalódtam! Már régóta a telex.hu a legelső oldal nekem, ha híreket akarok olvasni.

2023. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem gondolnám, hogy az Index az Origo szintjén lenne, de érezhető, hogy már kevésbé kormánykritikus, mint abban az időben amikor a Telexesek készítették.


Mondjuk a Telexnél 3 évvel azután, hogy az Index működését és akkori vezetőségét megpuccsolták és mindenki felmondott Dull Szabolcs leváltása miatt, érdekes folyamatok zajlanak, hogy tegnap Dull Szabolcsnak is le kellett mondania főszerkesztői posztról.

2023. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
#6 Saját magától mondott le, és ugyanúgy marad igazgató.
2023. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Vajon miért mondott le? 70 ember három évvel ezelőtt azt mondta, hogy ha nem ő a főszerkesztő, akkor nem tud hírportált készíteni. Mostanra meg az akkori hangadó Munk Veronika továbblépett és még a nem kormánypárti Media1 is azt írta, feszültségek vannak a Telex szerkesztőségében.
2023. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Akkor is ő az igazgató, azt csinál, amit akar. Teszi ezt nyilván értelmes ember módjára.
2023. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
2020 júliusa óta tudjuk a Telexeseknél nincs respektje a vezetőségnek, amikor éppen Dull Szabolcsot váltja le, szóval igazgatósági tagként, bár inkább tulajdonosként, mert a feszültség elvileg ebből keletkezett, neki sem lesz, a Telexnél a tulajdonosnak és a vezetőknek azt kell csinálni, amit a munkavállalók mondanak. Legalábbis ez történt 2020 júliusában az Indexnél és most a Telexnél.
2023. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!