Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kérdésem azokhoz szól akik...

A kérdésem azokhoz szól akik nem szeretnének egy háború rettegésében élni: Ha Putyin hadat üzen Németországnak, vagy a NATO-nak, hova menekülnél el családostul, mi lenne az a biztonságosnak vélt hely, ahová középtávon, vagy hosszútávon mennél?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Dél-Amerikába mennék. Azért, mert távol van a fő konfliktuszónáktól, és mert könnyen adnak letelepedési engedélyt és állampolgárságot (legalábbis jóval könnyebben mint Ausztrália, Új-Zéland, vagy az Észak-Amerikai országok)
2023. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

11/

Javaslom Venezuelát.... 😊

2023. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem szégyen, hogy ilyen szinten rettegsz és képes volnál ezért külföldre menekülni. Tévhit azt gondolni, hogy amennyiben a NATO konfrontálódna az Orosz Föderációval katonailag, akkor találnál olyan zugot a Földön, amelyre ne lenne a konfliktus kihatással.

De ha már ennyire parázol, akkor bőségesen elég átköltöznöd egy olyan településre, amelynek körzetében nem található katonai célpont, - nem kell ehhez megtagadnod a hazádat, hátat fordítani neki és a világ túlsó csücskébe költözni. Bár, ha jobban belegondolok, akkor nem is kár azokért, akik ilyen szinten rettegnek és semmibe veszik a szülőföldjüket, - inkább költözz mimnél hamarabb, úgy sem venné senki itthon semmi hasznodat, inkább csak hátráltatnád azokat, akik másként gondolják!

Az viszont egyenesen orcátlanság, hogy nyilvános weboldalon kérsz ilyen célokhoz tippeket! Járj utána, ha már rettegésre korlátlan energiáid vannak!

2023. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
54%
Nem mennék el. 20 éves, jó fizikumú, erős, sportos nő vagyok. Itt születtem, itt is halok meg. A hazámat védeni fogom. Ki lehet röhögni nyugodtan, nem zavar. Kötelességem megvédeni a hazámat.
2023. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
56%
14-es vagyok. Az jobb ha elmész? Hogy tudnál együtt élni azzal gondolattal hogy itthagytad a hazádat? Sok gyáva ember. Inkább menekülnének.
2023. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Inkább az a kérdés akarod e szándékosan provokálni őket hogy ő megtámadjon és így végre harcolhass.....
2023. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!