Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felszámolni a...

Hogyan lehet felszámolni a titkos társaságokat?

Figyelt kérdés

Jelen világhelyzetben nem lehet, de úgy is kérdezem, minek kellene történnie, hogy eltűnjenek ezek a szerveződések?

Persze előbb az okot kellene tudni, miért jöttek létre.



2023. jan. 5. 21:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy minden magyar ember életében egyszer elolvas legalább egy mondatot a Magyar Közlönyből.
2023. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%
Úgy, hogy egy konteós egyszer elolvassa Klaus Schwabtól a The Great Resetet, ezzel végleg leleplezve a zsidókat.
2023. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"Szabadkőművesek, Római klub pl."

- Ezeket már rég felszámolták, csak természetesen titokban tették. Te meg elhiszed, hogy még léteznek, mert jól megvezettek téged is. Ezért tart itt a világ. De hát ez is csak a nagy terv része.

2023. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Második Erzsike és családja is szabadkőműves. Nem számolták fel őket.
2023. jan. 5. 22:54
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Második Erzsike már hónapok óta halott, jobban is tájékozódhatnál.
2023. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem az igazi, komoly paktumokról, társaságokról a közvélemény semmit sem tud!

Ez a római klub is 68' óta van azt hiszem, ki hallott róla 10 éve? 5 éve?

Erre keressetek rá a google-ben: economist 1988, ez egy gazdasági újság címlapja.

Amúgy a római klub tagsága az internet/arpanet FELTALÁLÁSA előtt már világhálóról beszélt, egy egész világot behálózó, számítógépes hálózatról. Tehát amin most írogatunk, nem ad hoc jött létre.

2023. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Második Erzsike már hónapok óta halott, jobban is tájékozódhatnál.

-- sejtettem, hogy nem fogod érteni.

2023. jan. 6. 11:50
 18/20 anonim ***** válasza:
73%

"Második Erzsike és családja is szabadkőműves. Nem számolták fel őket."

- Hát nem. Soha nem is voltak azok. Csak ezt titokban csinálták, hogy a nép szabadkőművesnek higgye őket. Te be is nyaltad tokkal-vonóval, úgy látom.

2023. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
16-os, én a Római Klubról 1991-ben hallottam, amikor egyetemista voltam, és kollégiumi szobatársam egy könyvet olvasott, ami róluk szólt. A könyv természetesen magyar nyelvű, magyar kiadású volt. Vagyis már 31 évvel ezelőtt (és egy évvel a rendszerváltás után) Magyarországon könyvet adtak ki róluk. Nyugat-Európában ennél csak ismertebbek lehettek.
2023. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, ne törődj a gúnyolódókkal, mivel nem informálódnak eleget, így nem tudják a világot összefüggéseiben látni.


A titkos társaságoknak kibogózhatatlan hálózata van. A társaságokat is magasabb rendű társaságok felügyelik és irányítják. Pont úgy, mint a transznacionális vállalatoknak. Látsz bizonyos pontokat, de nem tudod, megmondani, kinél is van az igazi hatalom. Valószínűleg a hatalom a rendszerben van: mint a hangyaboly, egy zseniálisan, tökéletesen működő rendszer.


Mivel ez a rendszer olyan mélyen belefonódott globálisan a társadalomba - sőt, azt mondanám, hogy már a társadalom épül a rendszerükre, így lehetetlen őket megszüntetni. Ez már egy megfordíthatatlan folyamat.


És én azt jósolom neked, hogy egyre nyilvánosabban fognak működni, mert olyan hatalmasak és megállíthatatlanok lesznek, hogy már nem fogja őket érdekelni a "napfény", sőt, élvezni fogják, hogy a világ tudni fogja, hogy kié a hatalom.


...és ezen a napon fog pislogni a magyar társadalom is, hogy hiába az orbángyűlölet és gyurcsánygyőlölet, mert az igazi hatalom egyiküké sem.

2023. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!