Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kéne utálni egy népcsopo...

Miért kéne utálni egy népcsoportot csak azért mert régen történt ez az?

Figyelt kérdés
Miért kéne utálni a románokat és egyéb szomszédainkat azért amit valamelyik vezető vagy szélsőséges csoportok tettek? Meg miért kéne utálni az orosz népet amiért a vezetőjük háborúba küldi őket? A kormányt vagy szélsőséges csoportokat lehet utálni, de átlag polgárokat minek? Engem nem érdekel hogy szerb, román, orosz stb, ember ember azt szevasz, nem vett szét a nemzeti érzelem.
2022. dec. 18. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A ballibsik miatt.
2022. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Magyarországon a "bal" oldal is jobb oldal valójában.
2022. dec. 18. 12:27
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Mert ma is történnek atrocitások, amik ellen a román és ukrán kormány kb. semmit nem tesz.
2022. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is azt preferálom, hogy felesleges ellenségeskedni, ellenségeskedést szítani. Az meg már tényleg több, mint gyerekes, hogy évtizedes, évszázados sérelmeken vonaglik számos ember, - holott ennek semmi értelme.

Történtek a világ összes ember által belakott pontján igazságtalanságok, amelyeket nem lehet vissza csinálni. Éppen ezért teljesen felesleges a vergődés.

2022. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha 20 éves megcsalt a Marika akkor nem fogsz 60 évesen újból összeházasodni vele. Pedig nagyon sok idő eltelt de a sebek túl nagyok és nem gyógyulnak idővel sem.
2022. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Azok az ellenségeink, akik most ártanak nekünk, nem azok, akik régen ártottak. Ez alapján az oroszok nem ellenségeink, a hoholok és az oláhok igen. A legnagyobb ellenségeinket pedig még nevükön sem nevezhetjük.
2022. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert gyakorlatilag mindegyik "olyan". Mind egyetértenek Trianonnal, a történelemhamisításukkal is. Sőt a mai napig elnyomják a magyarokat.
2022. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem néhány turbómagyaron kívűl mindenki l'szarja trianont ma már
2022. dec. 18. 15:04
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Magyar az, akinek fáj Trianon.
2022. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy minek kéne nekünk mondjuk kárpátalja vissza? Nincs ott semmi csak cigányok, szegénység és retek!
2022. dec. 18. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!