Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért olyan naivak,...

Az emberek miért olyan naivak, hogy elhiszik demokrácia van és ők választják uraikat?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 08:46
1 2
 1/19 anonim válasza:
23%
„A csorda után vonul a birka, a példaképe Amerika..."
2022. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek nagyrésze buta, mint a sár. Nem lát tovább a kaja, pia, szex, napi robot, tévénézés kombónál tovább. És milyen jó nekik! Boldogok a lelki szegények. Akik átlátják, hogy milyen a világ, azok bele is betegednek, de minimum keserű ember lesz belőlük. Nem jó érzés tudni, hogy pszichopata bűnözőktől, gátlástalan gazemberektől függ a sorsunk. Se az, hogy ha nem jó helyre születsz akkor megszívtad, az ostoba hatökör lesz a főnököd, stb. Én kifejezetten jobb szeretnék tudatlan, retardált, de elégedett ember lenni.
2022. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert melyik uramat nem én választom? Munkahelyet is én választok, ha nem tetszik a főnök, el tudok menni máshova. A polgármestert, kormányt, nyilván nem csak én, de mi választjuk.
2022. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3


Ja persze.

2022. dec. 9. 09:52
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

"Ja persze."

Miért, te talán a macskádat küldöd választani?

2022. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5


A választás színjáték. Nem a jelöltek az uraid.

2022. dec. 9. 10:21
 7/19 UlfOrmson ***** válasza:
97%
Miért szerinted ki? A nemlétező háttérhatalom?
2022. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

"A választás színjáték. Nem a jelöltek az uraid."


Ezért tekerik a Viktorék a propagandát, a brüsszelezést, a színjáték miatt, nem azért, mert kell a 2/3-ad.

2022. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7


Ha nem tudtad volna a pénz beszél ezért a pénzt és vagyont birtoklók diktálnak. Igen, még a te “megválasztott” uraidnak is. Szépítő szóval lobbiznak, magyarul diktálnak.

2022. dec. 9. 10:40
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, sajnos az emberek sötétek és buták.

Nem fogják fel, hogy tök mindegy, melyik bábra szavaznak. Lehet, hogy van jobb kéz meg bal kéz, de ugyanahhoz tartozik mindkettő.

Ez a legtöbb embernek magas. Hogy mi nem érthető ezen, az meg nekem magas.

Egyetlen egy esetben van értelme a szavazásnak, ha mondjuk X politikus a rokonod és rá szavazol, mert ha ő nyer, akkor neked is jobb lesz. Akár csak helyi szinten, pl. ő a polgármester és segít neked munkát találni. Kisembernek ez sokat számíthat. De a legtöbb ember esetében erről szó sincs, mégis mennek szavazni feszt, mert majd ŐŐŐŐK megváltoztatják a világot! Szerintem az lehet a háttérben, hogy az ilyen semmi, nulla emberek is fontosnak akarják érezni magukat és az asszony megverésén kívül még ez az a szitu, ahol ezt érzik...

2022. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!