Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az olajársapka miatt mennyi...

Az olajársapka miatt mennyi lesz majd az üzemanyag? 1000ft-eléri? Örültök neki?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, a ruszkik most jól meglesznek szankcionálva.

Én örömmel fogok 1000ft-ért tankolni, te is?

Úgy kit vernél irgalmatlanul szájba emiatt?


2022. dec. 7. 01:24
A kérdező szavazást indított:
Ursula
Putyin
Zselé
O1G
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Nyugaton egy kicsit meghúzzák a nadrágszíjat, de amúgy mindenki éli az életét. Ársapkák nélkül is tökéletesen megvannak.

A fidesz balfasz válságkezelése, a korrupció, az autokrácia ami miatt nem kapják meg az EU-tól a pénzt, ami menne a barátok zsebébe... miatt van MO-n ekkora szar.

2022. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nem 671 forint a benzin? Miért adnák 1000 forintért?
2022. dec. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
#2 Most még csak 641, majd nézd meg pár hónap múlva.
2022. dec. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekiálltam számolni, de találtam egy cikket júniusból, ahol csak egy kicsivel volt magasabb a benzinár.


Akkor havi 13.000 forintos átlagos spórolásról írtak.


[link]


Nekem úgy tűnik, hogyha összebeszélsz valamelyik szomszéddal, hogy innentől együtt jártok dolgozni, akkor máris olcsóbban jössz ki, mintha benzinárstop lenne.


Lehet, hogy eredetileg is inkább ezt az irányt kellett volna nyomni. Ha elterjedne, akkor sokaknak második (harmadik) kocsit sem kellene fenntartani az ingázáshoz és akkor még olcsóbban jönnének ki, ráadásul az ország külkereskedelmi mérlege is javulna.

2022. dec. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 Eredetileg is csak december 31-ig lett volna árstop, szerintem addig már nem megy fel 1000 forintig.
2022. dec. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, gyalog járj, tovább élsz, megszűnnek az 1-es, 2-es cukorbetegek hamarosan, az fix.
2022. dec. 7. 02:28
 7/13 A kérdező kommentje:
....csak a 2-es. :)
2022. dec. 7. 02:28
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Én örülök neki. Krvra elegem volt már, hogy az én adómból fizették az autósok olcsó benzinjét. Remélem ennek köszönhetően tényleg kevesebben fognak autóval járni és tisztább lesz a levegő, plusz elindulhatunk egy valódi fordulattal a zöld politizálás irányába.
2022. dec. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy jah. Nekem is elegem volt belőle, hogy amikor akartam venni, akkor nem volt benzin.


Már nyáron sem, most sem. Ki a fenének van erre ideje. Napi 10 órákat dolgozom, egy órát utazom és fél órákat állhattam sorban a benzinkúton. És volt, hogy közben minden benzin elfogyott még 100-as sem volt.


Az meg kifejezetten felemelő, hogy nem az én adóforintomból spórolnak a 10 - 20 milliós autóikba az emberek.


Én totál benne vagyok, hogy a 10-15 évnél régebbi autóval rendelkezők kapjanak kedvezményt, vagy egy bizonyos (nem bevétel, mert akkor a milliárdos minimálbért kereső vállalkozó beleesik, de szociális alapon), de aki új autót tud venni, azt had ne én támogassam havi 13 (ha ezer forintra felmegy a benzin 39 ezer) forinttal, miközben amúgy az autója éves szervízeltetése, ha nincs hiba, olyan 60-70 ezer forint.


Szívesen segítem azokat, akik rászorulnak, de hagy ne én fizessem már a gyerektelen szomszédom autózását, aki épp Spanyolországban vesz nyaralót meg a másikét, aki Egyiptomban nyaral, de idén még alig láttam itthon.


Igen én örülök, hogy ezt a baromságot kivezették. Nem azért, mert rosszat akarok másoknak, hanem mert szerintem nem normális dolog, hogy a gazdagokat támogatjuk a rászorulók helyett, akik nem tudnak majd télen fűteni. Meg a kisnyugdíjas helyett, aki éhen fog halni télen.

2022. dec. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Zöld energia ma Magyarországon? :)

Mikor a szegényebb réteg mindennel is fűt mert NINCSEN fára pénze.

Ha olyan nagy gazdasági csoda lett volna itten ebben az országban már régen netto 900 euró lenne a minimál bér.

Ingyen Unios pénzből a hülye is tud páváskodni!

2022. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!